× ورود خانه بوم کسب و کار شرح رویداد درباره ما راهای ارتباطی

سوالات متداول

چرا در سایت پین ثبت نام کنیم ؟

پین با فراهم آوردن پایگاه اطلاعاتی کاملی از استارتاپ های ملی و بین المللی سعی در شبکه سازی و نزدیک کردن فعالین حاضر در اکوسیستم کارآفرینی دارد.

حمایت پین از پروژه ها یه چه صورت است؟

پین با درنظر گرفتن شرایط پروژه ها و با فراهم نمودن مجموعه ای از خدمات به حمایت از انواع پروژه ها می پردازد. که این حمایت ها شامل جذب سرمایه ، معرفی متخصصین مورد نیاز ، آموزش ، مشاوره و غیره می باشد.

پین با چه سرمایه گذارانی همکاری می کند ؟

در حال حاضر پین با چندین سرمایه گذار داخلی و خارجی زمینه ایجاد ارتباط مستقیم را فراهم نمونده است تا جذب سرمایه لازم برای شرکت ها را میسر سازد.

پین چگونه سرمایه گذاری می کند؟

تیم فنی پین با بررسی طرح ها و پروژه ها ، آنها را اعتبار سنجی می نماید و بعد از تایید اولیه ، در اختیار سرمایه گذاران مشتاق قرار می دهد.

مزیت پین نسبت به سایرین ؟

سرمایه گذاری : داشتن ارتباط قوی و موثر با سرمایه گذاران داخلی و خارجی
آموزش : با برگزاری رویداد ها و دوره های آموزشی کاربردی که از طریق داده کاوی از تیم های مستقر در مراکز رشد ، شتابدهنده ها و ...حاصل شده است .
صنعت : همکاری با شرکت ها و کارخانجات ملی و بین المللی زمینه ساز توسعه منابع انسانی و ایجاد ارتباط موثر بین دانشگاه و صنعت شده است.
متخصصین : با داشتن ارتباط نزدیک با زبده ترین افراد در حوزه های مختلف امکان پیاده سازی پروژه ها و طرح ها و ایده ها در زمینه های استارت آپی و کارآفرینی فراهم می باشد.

چه کسانی می توانند با ما همکاری کنند ؟

پین آماده به همکاری با کلیه سرمایه گذاران ، تیم های استارتاپی ، مراکز رشد و شتابدهنده ها ، منتور ها ، شهرک های صنعتی ،کارخانجات و شرکت ها می باشد.

چرا باید به پین اعتماد کنیم؟

قراردادهای منعقد شده و همکاری های صورت گرفته بین پین و شرکت های بزرگ دال بر توانایی ها و شایستگی های این تیم می باشد.