× Register Login Search Home Services Companies & Startups business models Blog shop About Us resume Persian English

همیشه قیمت یک ماشین جزو پارامترهای مهم در خرید و فروش آن به حساب می ­Ø¢ÛŒØ¯. زیرا هم فروشنده می­Ø®ÙˆØ§Ù‡Ø¯ ماشین خود را با بالاترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به فروش برساند و هم خریدار دوست دارد ماشینی را که می­ خرد، ارزشش را داشته باشد و به قولی گول نخورد.

از طرفی همه ما موقع خرید یا فروش خودرویمان  Ø§ÛŒÙ† تجربه مشترک را داشته­ ایم که افراد مجرب مختلف، قیمت گذاری های کاملا متفاوتی انجام می­ دهند که باعث سردرگمی مان در بازار شده است. مثلا موقع خرید خودرو متوجه می شویم که برای ماشین هایی که بعضا مشخصات یکسانی هم دارند قیمت های کاملا متفاوتی داده می شود و یا موقع فروش خودرو احساس می کنیم که فرد قیمت گذار همه ویژگی هایی که به نظر ما فاکتورهای مثبت خودرویمان به حساب می آید مانند آپشن های اضافی که برای آن هزینه پرداخت کرده ایم و ... را در ارزش گذاری آن لحاظ نکرده است.

ما با Ø¨Ø±Ø±Ø³ÛŒ تخصصی و علمی پارامترهای مختلف تاثیرگذار در قیمت گذاری خودرو، بر آن شدیم تا با استفاده از فناوری قیمت گذاری هوشمند AVMAutomated Valuation Model که بر مبنای تحلیل اطلاعات کار می کند قیمت خودرو را با کمترین خطای ممکن تخمین بزنیمدر این روش حجم گسترده ای از اطلاعات مربوط به معاملات انجام گرفته در بازار با استفاده از مدل های علمی و الگوریتم های هوشمند مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفته و در نهایت بر اساس مشخصات دقیق وارد شده توسط خریدار یا فروشنده خودرو و با فرض صحت اطلاعت وارد شده، فرایند قیمت گذاری هوشمند انجام می گیرد.

سایتی که پیش روی شماست حاصل چندین سال تلاش بی وقفه تیم علمی و تخصصی شرکت برآورد گستر هوشمند می باشد.

"برآورد" با دریافت اطلاعات دقیق و کامل خودرویتان  Ø¨Ù‡ شما این امکان را می­Ø¯Ù‡Ø¯ که با کمترین دردسر و در کمترین زمان ممکن ارزش واقعی خودرویی را که می خواهید بخرید و یا قصد فروش آن را دارید، با خطای 1 درصد تخمین بزنید.

Social Media baravard

برآورد