فیلم سینمایی startup.com،فیلمی برای هر کار آفرین (به همراه لینک دانلود )

فیلم startup.com فیلمی انگیزشی در حوزه کسب و کار است که بیشتر مخاطبین آن افراد کار آفرین و صاحبان کسب و کار است .

صاحبان کسب و کارها در شغل نوپای خود هر روزه با چالش های مختلفی دست و پنجه نرم می کنند . حل کردن و رویارویی با این چالش گاهی آسان و گاهی به سختی انجام می شود .اگر یک استارت آپ دارید یا می خواهید یک استارت آپ راه اندازی کنید، پیشنهاد می کنم فیلم startup.com را ببینید زیرا این فیلم از ابتدای راه اندازی یک استارت آپ تا زمان زوال آن را به نمایش می گذارد .

می توانید با دیدن این فیلم تقریبا پاسخ تمامی سوالات احتمالی خود را پیدا کنید . فیلم استارت آپ.کام مصداق (( ادب از که آموختی ؟ از بی ادبان )) زیرا تمام اشتباهاتی که امکان دارد شما آن را انجام دهید را به نمایش گذاشته است.

خلاصه فیلم startup.com

فیلم استارت آپ.کام مستندی است که در سال ۲۰۰۱ در آمریکا ساخته شده است .این مستند در مورد استارت آپی به نام govWorks.com است که توانسته ۶۰ میلیون دلار آمریکا را از صندوق های سرمایه گذاری جذب کند ولی در این راه موفق نبوده و دچار شکست می شود .

همانطور که از اسم استارت آپ govWorks.com مشخص است ، این استارت آپ در حوزه کسب وکار دات کام و برپایه اینترنت است . این استارت آپ توسط دو دوست راه اندازی شده است . با دیدن این فیلم می توانید به خطراتی که بین دوستی دو نفر ایجاد می شود نیز پی ببرید .

این استارت آپ در دوران حباب اقتصادی در سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۰ آمریکا راه اندازی شده است . در این ۵ سال که می گذرد بورس آمریکا و چند کشور صنعتی رشد چشمگیری می کند .در میان آنها شرکت هایی بودند که بر پایه اینترنت سهامشان به خوبی رشد کرد.

در ابتدای مسیر کارآفرینی به مشکلاتی بر می خورند ، یکی از مهم ترین های آنها مشکل نوشتن نرم افزار است . برای حل مشکلات از دوستان و آشنایانشان استفاده می کنند تا جایی که کارمندان این استارت آپ به ۲۰۰ نفر می رسد که همگی روی سایت کار می کنند .اما با این حال بنیانگذاران بر این باورند که هنوز نمی توانند سهامشان را به فروش برسانند.

استارت آپ.کام
استارت آپ.کام

هدف از ساخت فیلم استارت آپ.کام

سازنده این فیلم با هدف آنکه مشکلات شروع یک استارت آپ را به نمایش بگذارد ، استارت آپی شکست خورده را معرفی می کنند . تماشای این فیلم درس های زیادی از شکست استارت آپ ها برای صاحبان کسب و کار های نو پا و کارآفرینان دارند.

نکات زیادی در حوزه کسب و کار مانند جذب سرمایه، مدیریت مالی، توانمندی های مدیریتی، شایستگی های حوزه کار آفرینی، مدیریت و راهبردی یک کسب و کار نوپا در فیلم startup.com نمایش داده می شود.دو دوستی که بنیانگذار این استارت آپ هستند در حوزه های متفاوتی تخصص دارند . یکی در حوزه ی استارت آپی و دیگری در ایده های عالی مطرح است .

لیست دانلود

/ زیر نویس/ ********* / ۷۲۰p / Download / 2001 startup.com

/ زیر نویس/ ********* / ۴۸۰p / Download / 2001 startup.com

چه فیلم های دیگری در حوزه کسب و کار می شناسید ، به ما معرفی کنید .

در وبلاگ پین بخوانید : فیلم سینمایی the social network ، فیلمی برای هر کارآفرین (به همراه لینک دانلود)

۱۱
Nazanin Jolokhani
Author: Nazanin Jolokhani

من می نویسم که اطلاعات تو بیشتر شه ...

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من می نویسم که اطلاعات تو بیشتر شه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *