اسنپ با ” اسنپ بورس” وارد بازار سرمایه و بورس میشود!!!!!

اسنپ بورس

اسنپ، از اضافه شدن خدمت جدیدخود در زمینه بورس با نام ” اسنپ بورس ” خبر داد.

با توجه به استقبال عموم مردم برای ورود به بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری در بازار بورس‌ و به منظور آسان کردن دسترسی کاربران به سرویس های مورد نیاز در زمینه سرمایه گذاری ، سرویس ” اسنپ بورس “ در سوپر اپلیکیشن اسنپ راه‌اندازی شد.

با استفاده از این سرویس تمامی کاربران اسنپ می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری در سامانه سجام ثبت‌نام کنند.

و سپس مراحل لازم برای احزار هویت سجام را به صورت کاملا غیرحضوری انجام دهند و اقدام به مشاهده و فروش سهام عدالت خود کنند.

” اسنپ بورس ” با تکیه بر تخصص و دانش فنی موجود در گروه اسنپ و در همکاری با شرکت‌‌های صاحب اعتبار وبه نام ‌ بازار سرمایه راه‌اندازی شده تا بتواند بهترین خدمات را برای کاربران خود فراهم کند.

این سرویس قصد دارد در آینده بسته کاملی از خدمات بازار سرمایه را به کاربران اسنپ ارائه دهد.

تضمین اسنپ برای تامین امنیت اطلاعات کاربران در اسنپ بورس

به منظور تامین امنیت اطلاعات کاربران، هیچ‌کدام از اطلاعات درخواستی در مرحله ثبت‌نام و احراز هویت سجام نزد سرویس اسنپ‌بورس نمی‌ماند و به طور مستقیم به بخش مربوطه ارسال می‌شود.

در واقع سرویس اسنپ‌بورس صرفا به عنوان یک رابط کاربری، امکان دسترسی آسان به سامانه سجام و بخش احراز هویت آن را فراهم می‌کند تا کاربران با استفاده از سوپراپلیکیشن اسنپ و بدون نیاز به نصب برنامه جدید بتوانند از خدمات مورد نیاز خود به راحتی استفاده کنند.

کلام پایانی

این روزها بازار بورس بسیار مورد توجه قرار گرفته و با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر کشور و توصیه به کاهش ترددهای غیرضروری، مراجعه حضوری برای ثبت‌نام و احراز هویت می‌تواند سلامت افراد را با خطر جدی مواجه کند.

حالا اما با کمک سرویس ” اسنپ بورس “، تمامی کاربران اسنپ می‌توانند به راحتی مقدمات لازم برای ورود به بازار سرمایه را انجام دهند.

همچنین همه مشمولان سهام عدالت که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند به راحتی پورتفوی خود را در اسنپ مشاهده کنند و به میزان دلخواه از دارایی خود را بفروشند.

نظر شما درباره سرویس جدید اسنپ بورس چیه ؟

منبع : اسنپ

در وبلاگ پین بخوانید :آیا نباید جلوی فعالیت های بیشتر اسنپ گرفته شود؟

۱ FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *