ماجرای همکاری بیمه سامان و اسپید در راستای بیمه مسئولیت حرفه‌ای

همکاری اسپید و بیمه سامان

اسپید به عنوان یکی از استارتاپ های موفق ایرانی شناخته می شود. به تازگی و بر اساس اطلاعیه اسپید، همکاری جدیدی میان سمجموعه اسپید و بیمه سامان صورت پذیرفته است.

در این مقاله کم و کیف این همکاری را بخوانید.

آشنایی با مجموعه اسپید

اسپید سامانه‌ای است برای پخش و توزیع مرسوله‌های کسب‌و‌کار شما.

با اسیپید میتوانید لجستیک، حمل‌و‌نقل و ارسال بسته‌های کسب و کار خود را به آنها بسپارید.

تمامی کسب و کارهای انلاین، سازمان ها، افراد و مجموعه هایی که نیاز به ارسال تجمیعی و ارسال بار و بسته در تهران دارند میتوانند از خدمات اسپید استفاده کنند.

ارائه بیمه مسئولیت برای اسپید توسط بیمه سامان

سامانه اسپید به عنوان یکی از پیشروترین سامانه های ارسال تجمیعی مرسولات، تحت پوشش بیمه مسولیت حرفه ای شرکت بیمه سامان قرار گرفت.

با توجه به افزایش خریدهای انلاین,فعالیت سامانه های حمل و نقلی نیز افزایش یافته و به تبع ان ریسک فعالیت در این حوزه بیشتر شده است.با عقد این تفاهم نامه بین اسپید و بیمه سامان، این پلتفرم مسولیت حرفه ای سفیران خود را در قبال خسارتهای احتمالی، بیمه کرده است.

پیش از این تفاهم نامه، شرکتهای حمل و نقلی خود مسولیت خسارتهای احتمالی را بر عهده می گرفتند که همین موضوع برای کسب و کارهایی که ارسال خود را به این شرکتها واگذار میکردند موجب ریسک در ارسال مرسولات میشد.

اما اکنون با اجرای این تفاهم نامه بیمه سامان به صورت تخصصی مسولیت بیمه مرسولات شرکت اسپید را بر عهده گرفته است تا تمامی مراحل حمل مرسوله, تحت پوشش مسولیت حرفه ای قرار گیرد و در هنگام بروز خسارت احتمالی,شرکت بیمه سامان خسارات احتمالی ناشی از حمل مرسولات اسپید را جبران خواهند کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی اسپید, این تفاهم نامه در راستای تکمیل سبد خدمات حرفه ای اسپید صورت گرفته است.

همچنین بخوانید: دی کاپریو نیز به جمع سرمایه گذاران استارتاپی پیوست

۰
nastaran zareie
Author: nastaran zareie

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *