۶ استارتاپ (startup) موفق در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰

موفق ترین استارتاپ ها در سال 2019 و 2020

۶ مورد از برترین و موفق ترین استارتاپ های سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ کدام هستند ؟ سالانه چه مقدار درآمد دارند ؟ در چه شهر هایی واقع شده اند ؟ برای آشنایی بیشتر با این startup های موفق در این مقاله در وبلاگ پین همراه ما باشید.

استارتاپ های موفق 2019 و 2020
استارتاپ های موفق ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰

Better.com :

better.com که در شهر نیویورک واقع است قصد دارد فرایند سنتی رهن و اجاره را اساسا دستخوش تغییر و تحول کرده و ماهیتی آنلاین بدان ببخشد. بدین صورت که این شرکت در ازای خدمات خود هزینه نقدی دریافت نکرده به جای آن در سود حاصل از معامله شریک خواهد شد. یکی از مزایای اصلی کار شرکت بتر دات کام این است که معاملاتی که پیشتر هفته‌ها به طول می‌انجامیدند، اکنون به صورت خودکار ظرف چند دقیقه به اتمام خواهند رسید. این شرکت که در سال ۲۰۱۹ مبلغ ۴ میلیارد دلار به خریداران خانه وام اعطا کرده است؛ در ماه اوت موفق شد بودجه‌ای ۱۶۰ میلیون دلاری به دست آورد. بتر دات کام با مجموع بودجه ۲۵۴ میلیون دلاری خود در ۴۴ ایالت امریکا به کار مشغول است. Better.comهمچنین تصمیم دارد تا مارس ۲۰۲۰ در ۵۰ ایالت فعالیت خود را آغاز نماید.

better.com
better.com

Petal :

کار شرکت پتال  این است که با بررسی آیتم‌هایی چون میزان درآمد و حساب‌های بانکی افراد، مشخص کند که آیا صلاحیت برخورداری از کارتهای اعتباری را دارند یا خیر. البته باید اشاره داشت که این شرکت به طور خاص با مشتریان جوانی کار می‌کند که هنوز توانایی و موقعیت کافی برای داشتن حسابهای آنچنانی نداشته‌اند. به همین دلیل شرکت پتال از این مشتریان کارمزدی دریافت نمی‌کند. این شرکت نیویورکی به لطف بودجه ۳۳۰ میلیون دلاری مسیر موفقیت خود را در سال ۲۰۲۰ هموار نموده است.همانطور که در هفت مورد فوق دیدید، شرکت های خلاقانه سال ۲۰۲۰ در صنایع و رشته‌های مختلفی مشغول به کار هستند. شما می‌توانید به اقتضای عواملی چون علاقمندی، هدف تجاری، میزان بودجه، بازار هدف، شرایط جغرافیایی و … از موارد فوق الهام گرفته و تقویم کاری سال نوی خود را تنظیم کنید.

petal
petal

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : تاریخچه استارتاپ (startup) در ایران و جهان

Understory :

شرکت آندراستوری که در ویسکانسین مشغول به کار است، سنسورهای آب و هوایی را تولید کرده است که قادرند در کسری از ثانیه داده‌های مربوط به ۱۲۵۰۰۰ نقطه را شناسایی و جمع آوری نمایند. این داده‌ها عبارتند از:

  • میزان رطوبت
  • احتمال وزش باد
  • دمای هوا
  • فشار هوا
  • بارش باران

لازم به ذکر است که این استارتاپ همکاری خود را با شرکتهای بیمه‌ای چون MSI GuaranteedWeather آغاز کرده و شرایط را برای پرداخت دقیق و آنی حق بیمه به بیمه‌گذاران این شرکت فراهم ساخته است. هدف بعدی این شرکت آغاز همکاری با شرکتهای بیمه در سطوح کشاورزی و ساخت و ساز می‌باشد.

Understory
Understory

WeRecover :

WeRecoverیک موتور منطبق‌کننده برای مراکز ترک اعتیاد است. WeRecover که در کالیفرنیا واقع شده است به افرادی که اعتیاد دارند کمک می‌کند تا بهترین مرکز را پیدا کنند و گزینه‌‌های خود را بهتر بررسی کنند. همچنین مواردی برای کمک کردن نیز در این برنامه یافت می‌شود.

WeRecover
WeRecover

Positive Foods :

Positive Foods وعده‌‌های غذایی پاک آماده می‌کند؛ پاک به معنای غذاهای پخته نشده و یا غذاهایی که فرآیند خاصی برای آماده شدنشان اتفاق نیفتاده است. سالاد مرغ و یا سالاد ماهی تن را در نظر بگیرید. هر کدام از این غذاها که با توجه به آشپزخانه‌های این شرکت قیمت متفاوتی دارند، از مواد در قطعه‌های کوچک و آماده خوردن تهیه شده‌اند. غذاها برای تحویل آماده هستند و همچنین در برخی فروشگاه‌های لس‌آنجلس یافت می‌شوند.

Positive Foods
Positive Foods

Kunduz :

این استارتاپ ترکیه‌ای قصد دارد تا با استفاده از اپلیکیشن سرعت آمادگی برای امتحانات دانش‌آموزان را افزایش دهد. این کار با استفاده از ارتباط مستقیم دانش‌آموز و راهنما صورت می‌گیرد. کاربران با پراداخت یک مبلغ اشتراک ماهیانه، قادر خواهند بود تعداد مشخصی سوال را مطرح کنند. Kunduz که در سال ۲۰۱۶ افتتاح شده است برای دانش‌آموزان ترکیه‌ای در دسترس است و در سال آینده برای دانش‌آموزان هندی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

Kunduz
Kunduz

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : استارتاپ (STARTUP) چیست؟ چگونه یک استارتاپ بسازیم؟

۰ FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *