ثبت نام در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ آغاز شد

نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۰ از ۱۸ الی۲۱ خردادماه ۹۹ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران با شعار اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف برگزار می شود.

ثبت نام در این نمایشگاه از ۱۰ اسفندماه آغاز شده و تا ۲۵ فروردین ماه سال ۹۹ ادامه خواهد یافت و علاقمندان می‌توانند به سایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.inotex.com مراجعه کنند.

در حضور مهندس مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، اکبر قنبرپور معاون توسعه نوآوری، محمد حسین قرائیان معاون فنی و مهندسی پارک و سجاد عباسی فشمی دبیر نمایشگاه از پوستر نمایشگاه رونمایی شد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه افزایش تعامل بین سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور، افزایش میزان مشارکت و همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه بین شرکت‌ها و استارتاپ‌های داخلی و بین المللی با یکدیگر و نیز تولید و ارائه محتوای جدید برای اجزا مختلف اکوسیستم نوآوری و همچنین واکاوی چالش‌های این اکوسیستم می باشد.

علاوه بر این، بخش‌های مختلفی اعم از ایرانیان مقیم خارج از کشور،  پاویون فن‌بازار (Reverse Expo) ، بازی سازها، ستادهای توسعه فناوری، طرح‌های کلان ملی فناوری و بخش ویژه نمایش فناوری خواهد بود.

بخش های جانبی رویداد

اینوتکس 2020

کافه سرمایه: مذاکره سرمایه گذاران برای جذب سرمایه

پاویون مشاوران: امکان دریافت راهنمایی از مربیان شناخته شده اکوسیستم در حوزه های بازاریابی، فنی، منابع انسانی و غیره.

اینوجوان: با حضور نوجوانان باهدف افزایش قدرت حل مساله  و آموزش مباحث کارآفرینی

تجربه فناوری: ارائه تکنولوژی های روز با امکان تجربه توسط بازدیدکنندگان

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : رویداد هکاتون و مزیت های آن برای برنامه نویسان

رویدادها:

اینوتکس 2020

استیج: ارائه سخنرانی های افراد تاثیرگذار و بیان چالش ها

اینوتکس تلنت:  به منظور ایجاد فرصت های شغلی با بهم رسانی فارغ التحصیلان و شرکت ها

ریورس پیچ: فرصتی برای بیان نیازهای فناورانه صنایع و سازمان های بزرگ در حضور شرکت های فناور

اینوتکس بتل: رقابتی بین تیم های برتر اینوتکس پیچ به منظور به چالش کشیدن کسب و کار یکدیگر

اینوتکس پیچ: ارائه استارتاپ های منتخب شهرهای ارومیه، اصفهان، اهواز، تهران، ساری، زاهدان که از دی ماه مرحله اول را با موفقیت سپری کرده اند، در حضور سرمایه گذاران

طبق آمار سال های گذشته پیشبینی شده است که، شاهد بازدید بیش از ۱۸۰۰۰ نفر از این نمایشگاه خواهیم بود. در این نمایشگاه  500 غرفه دار شامل شرکت ها، استارتاپ  ها، سرمایه گذارن و … مستقر خواهند بود که با ۶۰۰ جلسه B2B و ۲۰ رویداد جانبی  نوید بخش نمایشگاهی درخور اکوسیستم فعلی می باشد.

دبیرخانه اینوتکس، جهت شرکت در رویداد ۲۰۲۰ تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است. متقاضیان با ثبت‌نام اولیه در سایت نمایشگاه می‌توانند از جزئیات این تخفیف‌ها مطلع شده و جهت دریافت آنها اقدام کنند.

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *