ویروس کرونا به لباس عروس هم رحم نکرد!

باز هم پای ویروس کرونا وسط است! ما در مقاله در مورد عشق و زندگی شما صحبت نمی کنیم ، اما وقتی که پای عشق و ازدواج به وسط کشیده می شود قطعا برای یک روز بزرگ خودتان را باید آماده کنید.

برای بسیاری از خانم ها ، پیدا کردن لباس مناسب عروسی می تواند یک امر دشوار باشد که هفته ها یا ماه ها در مغازه های لباس عروس و خرده فروشان آنلاین طول می کشد.

بسیاری از لباس ها از کشورهای دیگر وارد می شوند و متأسفانه اگر در حال حاضر نگاهی به گوشه ای از چین بیاندازیم که تولید کننده این لباس ها است خبرهای بدی وجود دارد.

اقتصاد انگلیس در خطر است

ویروس کرونا

Chris Bryant ، نماینده حذب کارگر در مجلس انگلیس هشدار داده است که به دلیل ویروس کرونا، تولید لباس عروس متوقف شده است و اکنون کمبود لباس عروس در انگلیس وجود دارد!

در این باره Chris Bryant گفته :

“بسیاری از لباس های عروس در این کشورانگلستان طراحی می شوند اما کارخانه های تولیدی آنها در چین است و شرکت های لباس عروسی در انگلستان ، واقعاً با مشکل مواجه شده اند زیرا کارخانه ها در چین بسته شده اند .

بهار اغلب اوج فصل خرید لباس های عروس است ، بنابراین نماینده حذب کارگر پیشنهاد کرده است که دولت “نوعی حمایت مالی” را برای کمک به شرکت هایی که نیازمند کمک در این دوره هستند را تنظیم کند.

Matt Hancock ، وزیر بهداشت انگلیس در باره این موضوع پاسخ داد :

وی موضوع را با خزانه داری مطرح می کند ،اما با توجه به اوضاع سخت پیش رو دنبال حل مشکلات دیگری همچون زنجیره تأمین برای محصولاتی مانند داروهای مورد نیاز است.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : “دورکاری” تنها راه حل مدیران برای مقابله با ویروس کرونا است

وابستگی ما یکی دوتا نیست !

ویروس کرونا

Matt Hancock در ادامه صحبت های کنفرانس خبری خود در جواب یکی از خبرنگاران به این موضوع هم اشاره کرد که مشکل فراتر از این حرف ها است زیرا اغلب وسایل آرایشی و بهداشتی و یا حتی بسیاری از جواهرات یا در چین تولید می شوند یا از چین وارد می شوند .

و این موضوع هم در مورد برخی از داروهابه همین نحو است.

ولی در کل می توان گفت این یک بحران زود گذر است و این شرایط بحرانی مربوط به تمامی کشورهای درگیر با این ویروس است.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : لوازم آرایشی (M.A.C ,HUDA BAEUTY,KYLIE JENNER)

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *