چگونه بازدید صفحه اینستاگرامتان را به شکل معجزه آسایی افزایش دهید

این روزها اینستاگرام یکی از محبوب شبکات اجتماعی محسوب می شود و تا حد زیادی تضمین کننده موفقیت کسب و کار و میزان فروش شماست. هرچه بیشتر بتوانید در معرض دید مشتریان بالقوه خود قرار بگیرید شانس بیشتری هم برای جذب آن ها خواهید داشت.

اما لازمه قرارگیری هرچه بیشتر پست های شما در بخش feed صفحات دیگر کاربران به شرطی است که پست های شما منطبق بر الگوریتمی باشد که اینستاگرام تعیین کرده است.

در این مقاله پین استارتاپ قصد دارد تا با در نظر گرفتن این الگوریتم به شما کمک کند تا از این پس پست های اینستاگرامتان بیشتر دیده شوند و فیدبک بهتری از آن ها دریافت کنید.

بهترین زمان برای پست کردن را پیدا کنید

بازدید اینستاگرام
بازدید اینستاگرام

گرچه الگوریتم ها و پیش بینی هایی در خصوص بهترین زمان های پست گذاشتن در اینستاگرام وجود دارد، ولی همه این ها تا حد زیادی به شرایط کسب و کار خودتان بستگی دارد.

 شما باید مشتریان خود را به خوبی بشناسید. اینکه آن ها خانم هستند یا آقا، جوان هستند یا سالخورده، شاغل هستند یا بیکار، همه و همه در تعیین ساعتی که باید پست بگذارید موثرند.

گرچه تعیین این زمان بهینه در ابتدای کار ممکن است کمی گیج کننده به نظر برسد، با این حال با کمی آزمون و خطا می تواندی بهترین زمان پست گذاشتن را پیدا کنید.

Sue B. Zimmerman به عنوان یکی از متخصصان شبکه اجتماعی اینستاگرام توصیه می کند با صرف وقت و حوصله، خودتان بهریت زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را پیدا کنید. او همچنین اضافه می کند، این زمان باید در ساعاتی باشد که اکثریت جامعه مخاطب شما که همان مشتریان بالقوه و یا بالفعل هستند در اینستاگرام حضور فعال داشته باشند.

با این حال اگر حساب اینستاگرام شما از نوع Instagram Business Profile باشد می توانید با استفاده از بخش Insights متوجه شوید چه زمانی بهترین زمان پست گذاشتن است. در این بخش اطلاعات ارزشمندی از قبیل ساعات پر بازدید، تعداد بازدید کنندگان، کشورهایی که بیشترین بازدید را از پیج شما داشتن وجود دارد.

از پست کردن ویدئو غافل نشوید

بازدید اینستاگرام
بازدید اینستاگرام

گرچه بر اساس آزمایشات و بررسی های آماری صورت گرفته توسط اینستاگرام، پست های تصویری به طور کلی engagement بیشتری دریافت می کنند، با این حال ویدئو در بسیاری از موارد بر تصاویر برتری دارد.

در این آزمون تحلیلی – آماری بیان شده است که پست های تصویری به طور کلی تعداد Like های بیشتری دریافت می کنند، با این حال ویدئوها کامنت های بیشتری دارند.

بازدید اینستاگرام
بازدید اینستاگرام

 اهمیت کامنت های بیشتر در این است که شما می توانید دقیقا متوجه شوید مخاطبان و بازدیدکنندگان از پیج شما چه نظری نسبت به محتوا دارند. این فیدبک می تواند در ادامه دادن به روند فعلی یا تغییر آن به شما کمک زیادی کند.

همچنین بخوانید: ۹ مسابقه بزرگ در اینستاگرام که در سال جدید توجه همه را به خود جلب کردند

مخاطبانتان را درگیر کنید

بازدید اینستاگرام
بازدید اینستاگرام

زمانیکه یه سوال جنجال بر انگیز می پرسید یا از فیچرهایی که مخاطب را ترغیب به واکنش می کند استفاده نمایید، میزان فیدبک دریافتی شما بیشتر خواهد شد. بهترین حالت افزایش واکنش مخاطبان و درگیر کردن آن ها، پرسیدن سوالاتی است که آن ها را به چالش بکشد و حتی مجبورشان کند دوستانشان را در زیر پست شما mention کنند. پس این بار که قصد پست گذاشتن در اینستاگرام را داشتید کمی روی سوال های جذابی که می توانید از مخطبانتان بپرسید فکر کنید.

از محتوای تولید شده توسط کاربرانتان استفاده کنید

بازدید اینستاگرام
بازدید اینستاگرام

چه چیزی لذت بخش تر از این است که پیج محبوبتان محتوای تولید شده توسط شما را پست کند؟ مطمئن باشید همه عاشق این کار هستند. پس اگر کاربرانتان شما را در پست یا استوری خود منشن می کنند حتما واکنشی به آن نشان دهید. حتی می توانید تصاویر ارسال شده توسط کاربرانتان را پست کنید و خودشان را هم تگ کنید.

Brian Peters به عنوان یک متخصص رشد در اینستاگرام که می تواند در ۶ ماه رشدی ۵۰۰درصدی را برای اینستاگرامتان به ارمغان بیاورد رمز موفقیت خود را توجه به محتوای کاربران می داند.

بازدید اینستاگرام
بازدید اینستاگرام

او معتقد است استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربران سبب بازنشر شدن بیشتر آن می شود و حس بهتری را هم نسبت به محتوایی که صرفا توسط خودتان ایجاد شده به دیگر مخاطبان می دهد.

علت این امر هم این است که زمانیکه مخاطبان پیجتان احساس کنند شما به آن ها اهمیت می دهید و نادیده نمیگیریدشان، آن ها هم وفاداری بیشتری به خرج می دهند.

در وبلاگ پین بخوانید: آپدیت جدید اینستاگرام امکانی جدید برای حذف فالوورهایی که کم کارند!

آپشن Story را نادیده نگیرید

بازدید اینستاگرام
بازدید اینستاگرام

بر اساس مطالعه ای که در سال ۲۰۱۶ انجام شد، مشخص شد بر خلاف کاربران عادی که عاشق Story هستند، کسب و کارها زیاد به استوری گذاشتن اهمیت نمی دهند.

 اگر شما هم جزو این دسته هستند باید بگوییم دارید فرصت شگفت انگیزی را از دست می دهید.

 استوری اولین چیزی است که کاربران با بازکردن اینستاگرام با آن مواجه می شوند. به ویژه آن دایره قرمز رنگ دور استوری ها هر کسی را ترغیب می کند که برای چند لحظه هم که شده استوری منتشر شده را چک کند. پس تا جاییکه می توانید در ساعات پر بازدید از استوری استفاده کنید.

فقط یادتان باشید از داشبورد ماشین در یک روز بارانی درحالیکه مشغول رانندگی هستید استوری نگیرید! این کار بجز اینکه تخلف رانندگی محسوب میشود اصلا هم جذاب نیست. زمانیکه چندین بار یک کار غیر جذاب را انجام دهید دیگر کسی استوریتان را نگاه نمی کند.

Live بروید

چگونه بازدید صفحه اینستاگرامتان را به شکل معجزه آسایی افزایش دهید

زمانیکه از Live اینستاگرام استفاده می کنید یک نوتیقیکیشن انحصاری برای کاربر می رود. این فرصتی استثنایی است که اینستاگرام به شما می دهد.

به جز این، زمانیکه مشغول گرفتن Live هستید، پروفایل شما جلوتر از بقیه و به صورت برجسته تر از همه نمایش داده می شود. علاوه بر این ها می توانید در لایو می توانید به تمام سوالات بازدیدکنندگان پاسخ دهید و تعامل خوبی با آن ها داشته باشید.

در یک کلام، با Live همه هدف ها را با یک تیر می زنید.

همچنین بخوانید: سیستم الگوریتم اینستاگرام چطور کار می کند؟

۰
nastaran zareie
Author: nastaran zareie

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *