با تجارت میلیونر ۲۸ ساله آشنا بشین : همه چی از جایی شروع شد که …

Tanner Chidester به صاحبان مشاغل و مربیان تناسب اندام می آموزد که چگونه تجارت خود را توسعه دهند . میلیونر خودساخته ، فهمیده است که چگونه می تواند پول زیادی کسب کند: او دو تجارت هفت نفره با نام های Fit Warrior و Elite را به وجود آورده است و او این کار را تا سن ۲۷ سالگی انجام داده.

۲۸ ساله کنونی در مصاحبه با CNBC می گوید: “آهسته ترین راه ثرتمند شدن پس انداز کردن است”

چیزی که با در گفتگو با او زیاد به چشم می خورد بیان برنامه ریزی دقیق تو برای پیشبرد کارها و برنامه هایش در تجارت است.

به گفته او اگر هدف شما این است که در ده سال میلیونر شوید ، دقیقاً بدانید که در یک سال ، ماه یا یک هفته برای دستیابی به آن دقیقاً چقدر پول باید بدست آورید.

او می گوید: “وقتی کاری را شروع می کنید آنرا ساده می کنید و دیگر آنقدر ترسناک نیست.” “اما بسیاری از مردم فقط هدف بزرگی را تعیین کرده اند و آنها هرگز آن را تجزیه نمی کنند و اعداد و آماری را که باید برای آنها بدست آورند نمی دانند ، بنابراین فقط بی برنامه و پرتحرک می شوند.”

وقتی هدف مالی خود را تعیین کردید ، باید واقعاً کار کنید و درآمد کسب کنید. Chidester می گوید ، بهترین راه برای کسب درآمد زیاد این است که با مهارتی که از قبل کسب کرده اید شروع کنید و بتوانید از آن کسب درآمد کنید.

“شاید شما واقعاً در شکل دادن به کسی خوب باشید یا در تبلیغات تبلیغاتی برای شرکت ها واقعاً خوب هستید. شاید شما بهترین بک گراند پوستر دنیا را انجام دهید ، یا در فروش کتاب واقعا خوب هستید.

یک مهارت را پیدا کنید که واقعاً در آن خوب هستید ، پکیجی را آماده کنید و آن را به به یک سرویس تبدیل کنید و آن را به مردم بفروشید. “

همچنین در وبلاگ چین بخوانید : تعداد افراد ثروتمند در سال ۲۰۱۹ افزایش یافته است، دلیلش اینه که…

این چنین است که او شروع کرد

تجارت

Chidester در لیگ کالج ۱ بخش فوتبال بازی می کرد و از زمان کودکی تناسب اندام کار کرده است ، بنابراین تصمیم گرفت برای مشتری ها برنامه تناسب اندام شخصی و برنامه هایی برای غذا خوردن ایجاد طراحی کند.

در آن زمان، او ۲۲ ساله بود و تازه قبل از پایان سال ارشد خود از دانشگاه خارج شده بود.

او بلافاصله ازراه انداختن برنامه های خود درآمدی کسب نکرد.

در دو سال اول ، فقط ۲،۰۰۰ دلار درآمد کسب کرد و جالبه بدونید برای پرداخت صورت حسابهایش و پرداخت قبض هایش در باغ زیتون کار کرد.

یکی از دوره های مفیدی که خودش گفته برای تجارت خیلی کارآمد بوده، شرکت در کلاس هایی که به معرفی برنامه های آنلاین برای ایجاد کسب و کارهای مجازی تدریس می شده است.

او میگوید در آنجا بود که من متوجه شدم که کردم برای خرید اشتراک ها و بلیط ها حاضرند حتی بیشتر از ۱٫۵۰۰ دلار پرداخت کنند.

آن زمان من برنامه بدمسازی آنلاین خئدم رو تنها ۴۰ دلار می فروختم ولی وقتی متوجه این موضوع شدم آن را تا ۱٫۵۰۰ دلار هم تا الان فروخته ام.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : زندگینامه موسس کمپانی تویوتا از تولید ماشین های ریسندگی ,تا تولید بهترین اتومبیل های جهان

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *