تعداد افراد ثروتمند در سال ۲۰۱۹ افزایش یافته است، دلیلش اینه که…

تعداد افراد ثروتمند در سراسر جهان در سال ۲۰۱۹ به طرز عجیبی بالا رفته است! این مطابق گزارشی است که روز چهارشنبه از شرکت تحقیقات بازار Wealth-X منتشر شد و با تمرکز بر جمعیت ، به عنوان افرادی با دارایی با ارزش بین ۵ تا ۳۰ میلیون دلار تعریف شده است.

Wealth-X می گوید ، تعداد افراد با ارزش دارایی خالص بین ۵ تا ۳۰ میلیون دلار به ۲٫۶۷ میلیون نفر در سال ۲۰۱۹ رسید که رشد ۱۰ درصدی از ۲٫۳۹ میلیون نفر در سال ۲۰۱۸ است.

با مقایسه ، تعداد افراد با ارزش دارایی خالص بین ۵ تا ۳۰ میلیون دلار به ۲٫۳۹ میلیون نفر در سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است ، این رشد از فقط ۲٫۳۵ میلیون نفر در سال ۲۰۱۷ تنها ۱ درصد رشد داشته است .

یک طرف قضیه همیشه آمریکاست

ثروتمند

به عنوان مثال ، بازار سهام ایالات متحده در سال ۲۰۱۹ : S&P 500 برای سال ۲۰۱۹ ۲۸٫۹٪ افزایش یافت ، بزرگترین سود یک ساله خود از سال ۲۰۱۳ است.

Nasdaq در سال ۲۰۱۹ با ۳۵٫۲ درصد افزایش ، بهترین عملکرد یک ساله خود را در شش سال تجربه کرد. و داو در سال ۲۰۱۹ با ۲۲٫۳٪ افزایش ، بهترین عملکرد سالانه آن از سال ۲۰۱۷ بود.

افزایش قیمت سهام عمدتا به دلیل تمرکز بانک های مرکزی جهانی بر برنامه های “monetary stimulus” بود ، که در آن بانک های مرکزی پیشرو نرخ بهره را برای تحریک اقتصاد کاهش می دهند. (در ایالات متحده آمریکا ، آن بانک ذخیره فدرال است.)

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : ۱۰ اشتباهی که افراد ثروتمند و موفق هرگز مرتکب نمی شوند!

ایالات متحده با اکثریت مردم دارای ارزش دارایی خالص بین ۵ تا ۳۰ میلیون دلار بود ، در حالی که این کشورها با یکدیگر مقایسه می شوند. در سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده ۹۶۹،۰۷۵ فرد بسیار ثروتمند وجود داشت که نسبت به سال قبل ۱۵٫۹ درصد رشد داشته است.

البته ، ایالات متحده همچنین طبق یک اندازه گیری از دفتر سرشماری دولت ، یک شکاف بزرگ از ثروت دارد و نابرابری درآمدی در سال ۲۰۱۹ در بالاترین سطح خود در حداقل ۵۰ سال است.

چین دومین تعداد از افراد با ارزش درامد خالص بسیار بالا با ۲۵۹٫۸۳۰ بود. پس از آن ژاپن با ۱۸۶٫۲۵۰ و آلمان با ۱۲۹٫۸۷۵ هستند.

Wealth-X می گوید ، ارزش خالص ترکیب این افراد بسیار ثروتمند در سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۰٪ به ۲۶٫۶ تریلیون دلار افزایش یافت.

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *