اگر این شغل ها را دارید مطمئن باشید حداقل تا بیست سال آینده تعدیل نیرو نمی شوید

پیدا کردن شغل به ویژه اگر دنبال محیط کاری مناسب، شرایط حقوقی کافی باشد و مطمئن باشید به این زودی ها از آن اخراج نمی شوید معظلی است که بسیاری از مردم جهان با آن مواجه هستند. اما هنوز هم شغل هایی هستند که گرچه پیدایش آن ها به این چند سال اخیر منتهی نمی شود، با این حال برای حداقل بیست سال آینده هم نیاز به آن ها همچنان محسوس است. البته شغل هایی که در این مقاله معرفی می شوند ممکن است کمی عجیب و غریب به نظر برسند. اما فراموش نکنید که قرار است از آینده صحبت کنیم و شغل هایی که در آن زمان احتمالا از محبوبیت خوبی برخوردار خواهند بود. بنابراین اگر به دنبال پیدا کردن شغلی جدید هستید که با استرس کمتری برای تعدیل نیرو شدن همراه باشد، با پین استارتاپ همراه با شید تا به بررسی پنج شغل برتر در آینده بپردازیم.

جمعیت شناسان

اگر یکی از این پنج شغل را دارید مطمئن باشید حداقل تا بیست سال آینده تعدیل نیرو نمی شوید

احتمال اینکه تا به امروز کسی را که دارای شغل جمعیت شناسی است از نزدیک دیده باشید زیاد نیست. حتی ممکن است پیش خود فکر کند مگر جمعیت شناسی هم شغل ثابت است؟ خب باید بگوییم که بله. البته به این تکته توجه کنید که جمعیت شناسان همان افرادی که هر چهار سال برای آمار گیری نفوس به در خانه تان میایند نیستند. منظور از شغل جمعیت شناسی، افرادی هستند که با بررسی دقیق تعداد تولد و مرگ و میرهای هر کشور و حتی جهان به سیاستمداران و قانونگذاران در رسیدن به اهداف جمعیتی ملی و بین المللی کمک می کنند. تاثیر فعالیت این افراد به شدت بر روی جامعه اثر گذار بوده و از این رو آینده ای خوب برای این شغل پیش بینی می شود.

پس اگر این بار در ایران تلنت یا جایی دیگر اگهی های استخدامی را زیر و رو می کردید، حواستان به کلمه جمعیت شناسی هم باشد.

جهانی سازی کنندگان

اگر یکی از این پنج شغل را دارید مطمئن باشید حداقل تا بیست سال آینده تعدیل نیرو نمی شوید

شاید این عنوان شغلی کمی عجیب و غریب به نظر برسد ولی با توجه به سرعت زیادی که بین امللی شدن تمامی مشاغل دارند پیش بینی میشود در آینده به این شغل احتیاج باشد. این افراد به کسانی که قصد گسترش فعالیت های خود را در خارج از مرزهای کشور خود دارند کمک می کنند تا وارد بازارهای جهانی شوند. با وجود چنین فردی، مرزهای جغرافیایی فقط خطوطی روی نقشه های چاپی خواهند بود نه مانعی برای گسترش کسب و کار.

فعالان حوزه انرژی

اگر یکی از این پنج شغل را دارید مطمئن باشید حداقل تا بیست سال آینده تعدیل نیرو نمی شوید

شاید بتوان این شغل را جزو آن دسته از مشاغلی حساب کرد که هیچ تاریخ انقضایی برای آن وجود نخواهد داشت. از زمانیکه انسان ها برای اولین بار آتش را کشف کردند به این نکته پی بردند که واقعا چطور تا قبل از این بدون آتش زندگی می کردند؟؟ انرژی یکی از مولفه های زندگی به ویژه زندگی مدرن است که سبب افزایش سطح کیفین زندگی، رضایتمندی از آن، بهداشت بهتر و حتی افزایش طول عمر افراد شده است. بنابراین اگر در یکی از حوزه های مرتبط با انرژی کار میکنید می توانید امیدوار باشید که اگر خوب کار کنید، حالا حالاها در شغل خود باقی میمانید.

مشاوران مهاجرت

اگر یکی از این پنج شغل را دارید مطمئن باشید حداقل تا بیست سال آینده تعدیل نیرو نمی شوید

داستان مشاوران مهاجرت داستان همان هایی است که زمانیکه همه دنبال طلا بودند، عده ای با فروش بیل میلیونر شدند. با توجه به روند رو به رشد مهاجرت به ویژه در کشور خودمان و همچنین نرخ عجیب و غریب دلار که هر روز بالا و پایین می رود شاید بتوان مطمئن بود که تا زمانیکه انسان ها روی کره زمین هستند این شغل هم وجود خواهد داشت. سند اثبات این حرف هم این است که ما انسان ها هیچ گاه از شرایط فعلی راضی نیستیم و مرغ همسایه را هم همیشه غاز میبینم. پس دور از انتظار نیست که شغل مشاوران مهاجرتی از اقبال خوبی برخوردار باشد.

بازخوانی کنندگان گذشته

اگر یکی از این پنج شغل را دارید مطمئن باشید حداقل تا بیست سال آینده تعدیل نیرو نمی شوید

بعد از افزایش کیفیت زندگی انسان ها و نیز افزایش طول عمرشان، خیلی از آن ها به این فکر افتادند که به راستی گذشتته چگونه بوده است. ضمنا خیلی از خانواده ها هم هستند که دوست دارند برای زنده نگه داشتن میراث های خانوادگیشان در خصوص گذشته خاندان و اجدادشان بیشتر بدانند. دولت ها هم برای نشان دادن قدمت کشورشان و استفاده از آن به عنوان یک ابزار قدرتی، به این اطلاعات احتیاج خواهند داشت. پس اگر به مباحثی مثل باستان شناسی و هر چیزی که به بازآفرینی گذشته مربوط می شود علاقه دارید، شاید بهتر باشد با جدیت بیشتری این علاقه را دنبال کنید. در آینده ای نه چندان دور جهان به شما احتیاج خواهد داشت.

همچنین بخوانید: فقط ۴۵٪ متخصصان SEO احساس می کنند شغل آنها امن است!

۰
nastaran zareie
Author: nastaran zareie

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *