آیا اینبار ماموت ها مسیر درستی را انتخاب می کنند؟

گروه صنعتی ماموت هم چند ده میلیارد تومان روی پلاک سرمایه گذاری کرد! هنوز هم افزایی بین ماموت و پلاک برای من مشخص نیست ولی باید یه هم افزایی داشته باشند( مثل بوتان و آسان بار ) و این ربطی به تولیدات ماموت داره.

نقل قولی از Mohammadreza Azali team member at TechResa and Noroniom

 گروه صنعتی ماموت

ماموت

حتما بارها در مسیرهای شهری و بیرون شهری کامیون های بزرگ با آرم ماموت را دیده اید .

صنعتی عظیم که در دل خود از فناوری های پیشرفته استفاده می کند و امپراتوری صنعت ماموت را برای خود ساخته است.

شاید در این اوضاع اقتصادی ماموت یکی از شرکت های برتر در ایران باشد که هنوز هم میشود از آن خبرهای خوبی را شنید تا همین خبر چند روز پیش را.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : سرمایه گذاری عظیم شرکت بوتان ران در استارت آپ آسان بار

شرکت پلاک

ماموت

شرکت پلاک(فناوران خدمت محور صبا) برای شما؛ سادگی، آرامش خاطر، اطمینان و اعتماد، صرفه‌جویی در هزینه و زمان و قابلیت مقایسه کیفیت خدمات را به ارمغان آورده و به شما قابلیت برنامه ریزی یا دریافت خدمات فوری/اورژانسی و آن هم در محل شما را ارایه می‌دهد.

تیم پلاک بر آن است تا با ارایه و تعریف استانداردهای نوین خدمت در محل این بخش از صنعت را بازتعریف نماید و از این طریق تجربه کاربری خوش‌آیندی برای کاربران خود فرآهم نماید.

همچنین از این طریق با ایجاد زمینه اشتغال سهم موثری در شکوفایی اقتصاد مهین عزیزمان ایران در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ایفا نماید.

قرار است ماموت با سرمایه‌گذاری چند ۱۰ میلیاردی خود روی این استارت‌آپ به گسترش سرویس‌های پلاک در تمام شهرها کشور کمک کند. هلدینک صبا ایده سهامدار عمده این شرکت است .

هچنین پلاک تصمیم دارد در آینده نزدیک با جذب سرمایه‌گذار غیرایرانی دیگری ارائه خدمات خود را در خارج از ایران نیز گسترش دهد.

 براین اساس پلاک تصمیم دارد با حضور در حوزه خلیح فارس و با پایگاه قرار دادن عمان به ارائه سرویس در کشورهای منطقه بپردازد. به نظر می‌رسد عمان باتوجه به مشکلات تحریمی علیه ایران انتخاب شده است.

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *