سرمایه گذاری عظیم شرکت بوتان ران در استارت آپ آسان بار

سرمایه گذاری ۷ میلیارد تومانی بوتان ران بر روی آسان بار ! چیزی که این روزها کمتر از آن اخباری می شنویم و شاید اینطور بگم چیزی که این روزها کمتر اتفاق می افتد! ولی در این بازار نا متعادل هنوز هم حامیانی هستند که از کسب و کارهای استارت آپی حمایت می کنند.

استارت آپ آسان بار

آسان بار

حتما آسان بار را می شناسید، آسان‌بار تخصصی‌ترین و محبوب‌ترین سامانه اینترنتی ارائه دهنده خدمات حمل‌و‌نقل کالا در سراسر ایران به رانندگان پایه یک و شرکت‌های حمل‌ونقل (باربری) است، به عبارت دیگر آسان‌بار پل ارتباطی رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقل در بستر اینترنت است و این را هم بهتر است بدانید که آسان بار اولین استارت آپ صادراتی ایران است. قسمتی از سهام آسان بار متعلق به مجموعه رهنماونچر می باشد.

اعضای هیئت مدیره این شرکت :

  • دکتر فرهادشیری
  • مهندس فرزانه ایزک شیری
  • مهندس محمدحسینی

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : استارت آپ ها برای ارائه به سرمایه گذاران چه مواردی را نیاز دارند؟

شرکت بوتان ران

بوتان ران

شرکت بوتان‌ ران (سهامی خاص) از سال ۱۳۷۴ و به پشتوانه و اعتبار شرکت بوتان (بنیانگذار صنعت گاز مایع) در زمینه پروژه‌های حمل و نقل گاز مایع، فرآورده‌های پتروشیمی، مواد نفتی و کالای عمومی در داخل کشور و همچنین به صورت ترانزیت، صادرات و واردات به شیوه‌های گوناگون حمل و نقل چند وجهی، جاده‌ای، ریلی، دریایی و هوایی فعالیت نموده است.

از جمله ماموریت‌های اساسی این شرکت ایجاد امنیت خاطر برای کلیه ذینفعان به ویژه مشتریان گرانقدر است که با ارائه خدمات مطمئن و به موقع حمل و نقل میسرخواهد شد.

این قرارداد با مشاوره گروه فیروز به عنوان شرکت پیشرو در ارائه خدمات تأمین مالی، در راستای استراتژی شرکت بوتان ران به ­جهت ورود به حوزه حمل و نقل آنلاین، سرمایه­ گذاری در شرکت آسا­ن بار با موفقیت به اتمام رسید.

این معامله از طریق آورده نقدی و با هدف در اختیار گرفتن سهام مدیریتی شرکت آسان بار صورت پذیرفته است.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : آیا کرادفاندیگ راه حل مناسبی برای جذب سرمایه است؟

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *