DuckDuckGo گزینه ای پیش فرض موتور جستجوی اندروید در اتحادیه اروپا

DuckDuckGo به زودی به عنوان گزینه پیش فرض برای موتور جستجوی در دستگاه های Android در سراسر اتحادیه اروپا ارائه می شود. رگولاتورهای اروپایی گوگل را مجبور می کنند موتورهای جستجوی پیش فرض خود را برای کاربران اندرویدی ارائه دهد .

گزینه انتخاب ارائه دهنده جستجوی پیش فرض همیشه در دستگاه های Android موجود بوده است، اما این چیزی است که کاربران خودشان باید در منوی تنظیمات به جستجوی آن بپردازند.

اعمال قبلی Google در تنظیم خود به عنوان ارائه دهنده جستجوی پیش فرض در سیستم عامل خود، طبق قوانین ضد انحصارطلبی اتحادیه اروپا غیرقانونی و محکوم شده بود. در نتیجه، گوگل با رکورد ۵ میلیارد دلاری جریمه شد.

اکنون ، گوگل مجبور است شیوه های خود را تغییر دهد و از کاربرها بخواهد هنگام راه اندازی یک دستگاه اندرویدی اروپایی که برنامه جستجوی گوگل در آن از قبل در نظر گرفته شده، موتور جستجوی پیش فرض خود را انتخاب کنند.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : SEO در سال ۲۰۲۰: آیا امسال شاهد سقوط Google خواهیم بود ؟

با این وجود همه کشورها گزینه های یکسانی ندارند

DuckDuckGo

همانطور که معلوم است، DuckDuckGo باید نسبت به سایر رقبای Google تهاجمی تر عمل کند، زیرا این گزینه به عنوان یک انتخاب در همه کشورهای اتحادیه اروپا ارائه می شود.

DuckDuckGo یک گزینه جستجوی پیش فرض در سراسر اتحادیه اروپا است.

هنگامی که کاربران اندرویدی در اتحادیه اروپا دستگاه جدیدی را راه اندازی می کنند، آنها با سه گزینه جایگزین Google ارائه می شوند تا به عنوان جستجوی پیش فرض، انتخاب شوند. DuckDuckGo در همه کشورها در صدر لیست قرار خواهد گرفت.

گزینه های دیگر، که در سراسر اتحادیه اروپا متفاوت است، شامل Info.com ، Yandex ، Qwant ، GMX ، PrivacyWall ، Givero و Seznam است.

Bing فقط به عنوان گزینه ای در انگلستان ارائه می شود، که شاید این نشانه ای باشد که Bing در اینجا خود را سودآور می داند.

لیست کاملی از کشورها و گزینه های مربوط به آنها برای موتور جستجوی پیش فرض را می توان در اینجا مشاهده نمود.

جالب است بدانید که در صورت وجود هرگونه تغییر، این تغییر چه تأثیری در بازار موتورهای جستجو در اتحادیه اروپا دارد، اگر اصلاً تغییری وجود داشته باشد.

البته کاربران می توانند همچنان گوگل را به عنوان پیش فرض خود انتخاب کنند، اگر این چیزی است که آنها ترجیح می دهند.

برای استفاده از این موتور جست و جو می توانید اینجا کلیک کنید.

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *