بهترین استارت آپ های حوزه سلامت بانوان ( بخش دوم )

میتوان این را گفت که استارت آپ های حوزه سلامت بانوان تقریبا از سال ۲۰۱۶ رشد مثبت خود را شروع کرد و این سال ها شاهد حمایت بیشاری از VC ها و سرمایه گذاران دیگر از این کسب و کارها هستیم.

تاجایی که اتحادیه اروپا در گزارش خود از حمایت استارت آپ ها ، رشد بی سابقه فعالیت در قسمت خدماتی برای استارت آپ های حوزه سلامت بانوان را انتشار داد.

در پنج سال پیش ، بودجه اختصاص یافته برای زنان مبتنی بر بهداشت و درمان متأثر از ۱۰۰ میلیون دلار بودجه توسط VC بود. اندازه بازار femtech تا سال ۲۰۲۵ به ۵۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

در این قسمت به بررسی ۹ استارت آپ این حوزه می پردازیم :

Carrot Fertility

سلامت بانوان

Carrot Fertility با شرکت ها برای تأمین پوشش باروری برای کارمندان خود از جمله آزمایش باروری ، انجماد تخم و جنین و IVF همکاری می کند. برنامه های سفارشی ، انحطاط ، شفافیت قیمت و ارائه نتایج سالم را در اولویت قرار می دهد.

Cora

سلامت بانوان

کورا پک هایی از بنبه های بهداشتی مورد استفاده روزانه بانوان در زمان قاعده گی ارائه می دهد. این شرکت همچنین برنامه های مدیریت دوره ای قاعدگی را ارائه می دهد که اطلاعات با ارزش و قابل اعتماد را برای تعداد بیشتری از خانمها در دسترس قرار می دهد.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : آینده صنعت گردشگری سلامت در جهان

Flo Health

سلامت بانوان

Flo Health توسعه دهنده برنامه برنامه ریزی دوره ای است که به منظور پیش بینی چرخه قاعدگی ، تخمک گذاری و روزهای باروری زنان طراحی شده است. برنامه از هوش مصنوعی برای بررسی تغییر در خلق و خو و تغییرات جسمی برای اولویت بندی محتوای و خدمات شخصی استفاده می کند.

Food Period

سلامت بانوان

شاید در زمان قاعدگی یکی از موارد مهم مربوط به تغذیه باشد .مأموریت Food Period ماموریت ارائه بسته های غذایی مناسب بانوان را در این دوران دارد که با توجه به اطلاعات کی شما بصورت شخصی وارد می کنید. یک پکیج از مواد مورد نیاز بدن شما را در این دوران پیشنهاد می دهد.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : ۱۰ استارت آپ که در زمان باروری به شما کمک می کنند

Genneve

سلامت بانوان

Genneve به زنانی که یائسگی را پشت سر می گذارند ، با متصل کردن آنها به اطلاعات ، محصولات و متخصصان مراقبت های بهداشتی ، سعی در ارائه خدمات بهداشتی مراقبی برای آنها دارد.

Maven

سلامت بانوان

Maven ، یک کلینیک دیجیتالی برای زنان ، به کاربران کمک می کند تا از طریق شبکه ای از پرستاران ، متخصص زنان ، متخصصان سلامت روان ، پزشکان فیزیکی و متخصصان تغذیه برای یک تجربه مراقبت های بهداشتی بدون دردسر ، قرار ملاقات ها را انجام دهند.

Medolac Laboratories

سلامت بانوان

آزمایشگاه های Medolac محصولات غذایی و درمانی مبتنی بر شیر انسانی را برای نوزادان نارس فراهم می کند. محصولات شیر انسانی اختصاصی آنها را می توان تا سه سال در دمای اتاق حمل و نگهداری کرد .

Thinx

سلامت بانوان

Thinx لباس زیر ضد خونریزی قاعدگی را طراحی کرده تا جایگزینی مناسب برای محیط زیست برای پدها و تامپون ها ارائه دهد. Thinx در برابر لکه ها و خونریزی، مقاومت در برابر رطوبت ساخته شده و ضد باکتریایی را فراهم می کند.

Ritual

سلامت بانوان

Ritual مکمل های غذایی را برای استفاده از مواد مغذی ضروری برای زنان را فراهم می کند. محصولات این شرکت با مواد ساده و قابل ردیابی ساخته می شوند و بدون وگان و گلوتن هستند.

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *