آپدیت جدید اینستاگرام امکانی جدید برای حذف فالوورهایی که کم کارند!

امروز اینستاگرام ابزاری را به پلتفرم خود اضافه کرد که به کاربران اجازه می دهد ببینند با چه حساب هایی کمترین تعامل را دارند و کدام حساب ها بیشترین میزان فعالیت را در صفحه آنها را دارند.

Adam Mosseri ، رئیس اینستاگرام این عملکرد جدید را با یک توئیت اعلام کرد. این ابزار می تواند برای تفسیر افرادی که دنبال می کنید مفید باشد.

اینستاگرام روز به روز مطابق میل شما می شود

آپدیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام به روزرسانی دیگری را انجام داد و این یک روش مفید برای بررسی اینکه چه کسی را فالو می کنید است.

امروز ، Adam Mosseri ، رئیس اینستاگرام در مورد این آپدیت توئیت کرد که دو دسته جدید را در زیر تب “following” اضافه می کند. این امکان برای شما مانند گذشته تمامی فالوور ها را نمایش می دهد ولی با تغییری جدید!

این تغییر دوقسمت جدید را یکی فالوورهاییی که بیشترین تعامل را با آن ها دارید را به نمایش می گذارد و دومین قسمت نمایش فالوورهایی با حداقل تعامل با صفحه شما هستند را نمایش می دهد.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : اینستاگرام ، پر طرفدار ترین شبکه اجتماعی

فقط ۹۰ روز

آپدیت جدید اینستاگرام

برگه کمترین تعامل یا ” least interacted with ” نشان می دهد که کابر با چه کسانی در ۹۰ روز گذشته کمترین تعامل را طبق الگوریتم اینستاگرام داشته و در حالی که برگه بیشترین تعامل و یا ” most shown in feed “نشان می دهد که طبق الگوریتم های اینستاگرام با چه کسانی بیشترین تعامل را داشته اید.

Adam Mosseri به این نکته هم اشاره کرد که این آپدیت جدید دومین فایده ای که برای کاربران دارد استفاده نکردن از بدافزارهایی است که کاربران آن ها را با عنوان آن فالو یاب استفاده می کردند و اطلاعات شخصی خودشان را در اختیار آنها قرار می دادند.

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *