Pinterest را با joker این بار متفاوت تر و قوی تر در موبایل بررسی کنیم

Pinterest با تمرکز تازه روی توصیه های شخصی سازی شده و استفاده کارآمدتر از فضا ، ظاهر برنامه خود را برای iOS و Android به روز کرده است. بارزترین تغییر هنگام باز کردن برنامه بعد از بروزرسانی ، کاهش فضای اطراف عکس ها و تبلیغات است.

فیلم joker را هم حتما امسال بعد از افتخاراتی که در جشواره های مختلف داشت دیده اید و اینبار ما در این مقاله به بررسی Pinterest اما با موضوعیت تصاویراین فیلم می پردازیم.

با این مقاله همراه پین استارت آپ باشید :

توصیه های شخصی

مهمترین تغییر بارز چرخه توصیه های شخصی و پیشنهاد های مشابهی است که Pinterest به درخواست ها و سرچ های شما در بالای صفحه میدهد است. می توانید برای باز کردن محتوای مورد نظر خود ، به یکی از موضوعات مورد علاقه بروید و تنها با یک کلیک آن موضوع و موضوعات مشابه را مشاهده کنید.

پیشنهادات مبتنی بر فعالیت Pinterest برای کاربر خاص و ویژه است ، بنابراین می تواند گفت که روشی که شما سرچ می کنید در نوع خودتان خاص و تک است و پیشنهادهایی را که Pinterest به شما می دهد با سرچ و جستجوی افراد دیگر متفاوت است و Pinterest برای اینبار شما پیشنهادات ویژه تری دارد.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : Reddit هر ماه ۱٫۴ میلیارد بازدید از ویدیوهای خود دارد

طراحی پروفایل جدید

طراحی کلاسیک pinboard از پروفایل های کاربران در تغییر جدید بسیار ساده تر و در اصطلاح مینیمال تر شده و برای کاربران تازه ورود بسیار حس کاربری راحت در کار با آن را ایجاد می کند.

به نوعی احساس می شود که طراحی و دیزاین Pinterest داد کمکم به Instagram نزدیک می شود و نمونه بارز و مشخص آن را می توان در Instagram Discover دید. البته این مورد را نمی شود کپی برداری یا تقلید دانست چون این به این معنی است که Pinterest هم به مخاطبانش دید ویژه ای دارد و برای راحتی کاربران از این تکنیک استفاده کرده است.

پیشنهادات Pinterest به کاربران

Pinterest

تا الان خیلی به این موضوع برخوردیم که قصد ما از باز کردن یک عکس در Pinterest ، پیدا کردن عکس های مشابه و یا دیدن پیشنهادات Pinterest بوده است. در طراحی های قبلی Pinterest چه در قسمت وب و چه در بخس اپلیکیشن آن بسیار به این مورد برخورد می کردیم که پیشنهادات آن چنان موضوعیتی با سرچ و جستجوی شما نداشته و موارد نا نرتبط در صفحه پیشنهادات به نمایش در می آمد!

مثل سرچ کلمه شخصیت داستانی فیلم Joker که ورژن قبلی پیشنهاد کفش هم برای شما به نمایش در می آمد !

Pinterest

اما در سری جدید تغییرات Pinterest می توان این موضوع را به روشنی دید که این تغییر آن قدر محسوس و قوی انجام شده که بسیاری از کاربران Google image را به سمت خود کشانده است و بیشتر کاربرانی که به دنبال پیدا کردن عکس خاصی بوده اند آن را در Pinterest جستجو کرده اند.

Pinterest

در تصویر بالا می بینیم که قسمت پیشنهاد برای شما کاملا بهینه شده و صرفا تصاویری با موضوعیت جستجوی شما را به نمایش در می آوردو

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : اینستاگرام ، پر طرفدار ترین شبکه اجتماعی

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *