۶ راه برای ایجاد یک تجارت موفق با همسر خود

اجرای هر تجارت موفقی می تواند همراه با تلاشی دشوار و پر استرس باشد. فعالیت یک مشاغل خانوادگی می تواند سطح کاملی جدید از چالش ها و پویایی ها را اضافه کند. یک تیم متشکل از یک زن و شوهر آموخته اند که چگونه با هم کار کنند و بتوانند یکی از موفق ترین شرکتهای فعال در حوزه رویداد و برنامه های تفریحی در نیویورک را پرورش دهند.

فابیولا هسلین و همسرش سیمون هسلین ، بنیانگذاران شرکت Tryon Entertainment ، آموخته اند که برای ایجاد یک تجارت موفق به عنوان یک زوج ، چه چیزی لازم است. در اینجا نکته هایی برای شمایی که میخواهید و یا درحال انجام یک پروژه مشترک با همسرتان هستید آورده شده است.

با این مقاله همراه پین استارت آپ باشید :

همیشه در مورد نقاط قوت و ضعف خود آگاه باشید

 تجارت موفق با همسر خود

همیشه در مورد نقاط قوت و ضعف خود و نحوه مدیریت آنها کاملاً روشن عمل کنید.قطعا شما از توانایی ها و ظرفیا های خود با خبر هستین و شاید بهتر از هرکس دیگری میدانید که برای چه کاری ساخته شده اید و چه کاری را بهتر می توانید انجام دهید. اینکه کاری را در همان شروع پروژه به همسرتان واگذار کنید نشان ضعف شما نیست بلکه شما با این کار بر نقطه قوت همسرتان تکیه کرده اید و شما می توانید در کنار او سایر وظایف را انجام دهید که این به رشد سرعت کسب و کار شما کمک می مند.

توانایی همدیگر را ببینید و تشویق کنید

 تجارت موفق با همسر خود

از هدایا و استعدادهای همسرتان تعریف و قدردانی کنید. این یک راه عالی برای تقویت روابط کاری شماست و به شما این امکان را می دهد که هر دو به صورت جداگانه دردر کسب و کارو تجارتی که شروع کرده اید بدرخشید – خصوصاً وقتی تیم شما شروع به بزرگ شدن می کند. در این وضعیت تیم شما دوبازوی قوی یکی برای رهبری و دیگری یک نفر الهام بخش پیدا می کند.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : چگونه زوج های کارآفرین قدرت کار و عشق را با هم مخلوط می کنند

اطمینان حاصل کنید که هر دو در مورد چشم انداز و اهدافتان توافق دارید

 تجارت موفق با همسر خود

خودتان را جای یک غواص بگذارید! شما قرار است به همراه یک نفر که او از هرکس دیگری که به شما نزدیک است یک غواصی در دریای ناشناخته را شروع کنید. پس اولین نکته این است که بدانید برای چی اصلا قرار است شنا کنید و خطر کنید !

قبل از راه اندازی یک تجارت و غواصی در کنار هم ، اطمینان حاصل کنید که هر دو در مورد چشم انداز وهدفتان برای کسب و کار خود توافق دارید. هرآنچه درمورد کسب و کار شما در دراز مدت برای هر دوی شما وجود دارد را لیست کنید.

تعادل کار و زندگی

 تجارت موفق با همسر خود

اول از همه این را بگویم که شما باید بند بازی بلد باشید! بله درست است تعجب نکنید . خیلی از زوج های کارآفرین بوده اند که نتوانسته اند بین کسب و کارشان و زندگی شخصی خود رابطه درستی برقرار کنند و مانند یک بندباز ناشی سقوط کرده اند و همچی را از دست داده اند. اگر از من بپرسید میگویم هرچیز سرجای خودش ولی خب این بیشتر اوقات نشدنی است! اما این ارتباط و شناخت از همدیگر در دراز مدت و در کار مشخص می شود. شما باید کمک و در طی همکاری با همسرتان علاوه بر اخلاق و خصوصیات زندگی مشترکتان خصوصیات رفتاری و کاری او را بشناسید.

بهترین راه حل گفت و گو بر سر مسائل پیش آمده است . شما می توانید بر سر یک مشکل ساعت ها بحث کنید و یا در یک اتاق ساکت گفتگو کنید و خیلی ساده قانع کنید طرف مقابلتون رو و با خودتان یک قرار دونفره بزارید که زمانی که به مشکل خوردین بر روی یک صندلی مشخص یا یک اتاق مشخص و یا اصلا به پیاده روی چند دقیقه ای بروید و در رابطه با آن موضوع صحبت کنید .

شاید حرف زدن و شنیدن حرف های همسرتان کلید تمام مشکلات باشد

وقتی به هدف مشترکتان دست یافتین جشن بگیرید

 تجارت موفق با همسر خود

رسیدن به همه اهداف و موفقیتهای خود را جشن بگیرید زیرا این کار به هردوی شما یادآوری میکند که به عنوان شرکای تجاری چه کاری را باید انجام دهید.

شاید باورتان نشود که توجه به نکات ریز و تعریف و تمجید از همسرتان چه در تجارت و چه در زندگی بابت کارهای کوچکی که او در کار مشترکتان انجام می دهد اولا چقدر می تواند روحیه او را بالا ببرد و دوما بهبود کسب و. کار شمارا در پی داشته باشد.

بعد یک روز کاری خصته کننده و بلند مدت بهتر است شب را در کنار یکدیگربه سینما بروید و یا به پیاده روی رفته و قهوه ای بنوشید و از کنارهم بودنتان لذب ببرید و همیشه این را بدانید که شما مکمل هم هستید .

همیشه شاد و شوخ طبع باشید

 تجارت موفق با همسر خود

همانطور که زمانی را برای خوشگذرانی با دوست های خود بصورت مجردی میگذارید باید زمانی را درکنار همسرتان جدا از فضای کاری و تجارت خود بگذارید.

شاید این را بگویید که ما که ساعت های زیادی را در سرکار با همدیگر هستیم و تجارت ما همان زندگی ماست و شاید اتاق مشترکی هم داشته باشید ولی این موضوع اصلا هیچ ربطی به رابطه شخصی شما و همسرتان ندارد! حتی شده باید زمان هایی را هم در تایمی که سرکار هستید باهم به موضوعات غیرکاریتان بپردازید و حرف بزنید حتی شده در زمان صرف یک چای یا ناهار.

این موضوع به هردوی شما کمک می کند تا ذهنتان باز شود و مانند یک زنگ تفریح عمل کند .

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : جوانترین کارآفرینان میلیاردر جهان چگونه به ثروت خود رسیدند؟

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *