چگونه زوج های کارآفرین قدرت کار و عشق را با هم مخلوط می کنند

اگر داستان زوج های کارآفرین را تا الان نشنیده بودیم، به عنوان یک کارآفرین ، ممکن است فکر کنید که تجارت و عشق نمی توانند با هم مخلوط شوند. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که زوجین نتوانند با هم همکاری کنند تا یک تجارت فوق العاده ای ایجاد کنند. روندی رو به رشدی را که می بینیم دلیل براین است که روز به روز به تعداد زوج های کارآفرین افزوده می شود و این خود دلیل بر موفقیت بیشتر آنهاست.

این را نمی گوییم که این کار آسان است. کار کردن هر روز با یکدیگر و نگهداشتن و حفظ رابطه قوی مخصوصا اینکه جفت شما دارای شخصیت مستقل و کارآفرین باشید بسیار سخت است و مدیریت خاص خود را می طلبد. بنابراین چگونه یک زن و شوهر می توانند با موفقیت در کنار هم کار کنند بدون اینکه روابط را متوقف کنند و به مشکل برخورد کنند؟ اگر می خواهید ملیندا و بیل گیتس بعدی شوید ، نکات زیر ممکن است به شما کمک کند:

نکته اول : اطمینان حاصل کنید که ارتباط خوبی دارید

 زوج های کارآفرین

هنگام کار با همسرتان ، لازم است سطح خوبی از ارتباط با یکدیگر را حفظ کنید. ممکن است در یک روز کاری بارها و بارها به نقاطی غیرمشترک و نظرهای متضاد هم برخورد کنید که ممکن است روابط شخصی و حرفه ای شما از بین برود. ولی این را بدانید که این مسائل در زندگی زوج های کارآفرین یک امر ساده است!

به عنوان مثال :

Megan McKissen پس از بازگشت به محل کار بعد از مرخصی چندروزه برای نگهداری فرزندش، به همسرش داستین در شرکت ارتباطی خود McKissen & Co. در Bellingham پیوست.

او معتقد است شما باید به شریک زندگی و کاریتان احترام بگذارید ، اما وقتی همسرتان تصمیم اشتباهی در تجارت مشترکتان گرفت، به همسرتان خیلی راحت موضوع را درمیان بگذارید. مگان می گوید: “برقراری ارتباط مهم است.” اگر از کاری که باهم انجام می دهید به عنوان یک همکار ناراحت هستید ، اما این ناراحتی شما به عنوان همسر بودن شما ربطی ندارد، خیلی راحت می توانید مشکلات را در دفترکارتان حل کنید و راه حل آن فقط صحبت و گفتگو است! “

با همدلی با یکدیگر و وقت گذاشتن برای صحبت کردن هر روز ، شانس بهتری برای موفقیت خواهید داشت ، هم در محل کار و هم در خانه.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : ۱۰ اشتباهی که افراد ثروتمند و موفق هرگز مرتکب نمی شوند!

نکته دوم : برای هم وقت بگذارید

 زوج های کارآفرین

هنگامی که هر روز با هم کار می کنید ، اینکه همه چیز در مورد کار باشد ، کمی خطرناک است. در حالی که صحبت کردن در مورد کار مهم است ،اما نباید روند کاریتان بگونه ای باشد که تمام زمانی را که در سرکار بایکدیگر بسر می برید فقط و فقط بحثتان و حرف هایتان موارد کاری باشد. به همین دلیل به عنوان زوج های کارآفرین ضروری است که یک زمان مناسب را به دور از محل کار باهم سپری کنید حتی شده برای صرف یک چایی در چند دقیقه!

هر هفته سعی کنید یک قراری را برای یک شب ترتیب دهید. این باعث می شود تا روابط شخصی شما در پیچ و خم کسب و کار و زندگی کاریتان رو به جلو حفظ شود و در ضمن استراحت باشد برای شما از فشارهایی که ممکن است کسب و کار به شما بدهد . داستین چنین خلاصه می کند: «یک رابطه کاری موفق به رابطه شخصی موفق بستگی دارد. شما نمی توانید در سرکار صلح داشته باشید و در خانه جنگ کنید یا برعکس. رابطه خود را در اولویت قرار دهید. حتی اگر همه روزه هر روز در طول هفته همدیگر را دیده اید ، باید در آخر هفته وقت بگذارید تا برای یک قراره شبانه دونفره به بیرون بروید “

نکته سوم : آن را حرفه ای نگه دارید

 زوج های کارآفرین

وقتی کار می کنید ، مهم است که روابط خود را حرفه ای نگه دارید. اگر نتوانید این کار را انجام دهید ، وقتی نوبت تصمیم گیری های چالش برانگیز در تجارت می رسد ، احساسات شما حتما کار دستتان خواهد داد! مانند یک همکار کار با شریک زندگی خود رفتار کنید. هر تصمیم مهم را با هم بگیرید و در عین حال نقاط قوت منحصر به فرد و فردی خود را نیز تشخیص دهید.

البته باید یک تعادل کار و زندگی روشن وجود داشته باشد. اما وقتی در دفتر کار هستید ، هر دو شریک باید همان ذهنیت را داشته باشند – این که تجارت شما اولویت اصلی است.

نکته چهارم : قدردانیتان را ابراز کنید و برای چیزهای کوچک جشن بگیرید

 زوج های کارآفرین

هنگام همکاری مشترک به عنوان زوج های کارآفرین ، باید در طول روز از چیزهای کوچک قدردانی کنید. اگر برای بستن معامله یا کسب کسب و کار جدید با هم کار کرده اید ، از شریک زندگی خود بخاطر کاری که انجام داده اید ، قدردانی کنید. این احترام برای رشد و پیشرفت روابط و تجارت شما ضروری است.

اگر همسرتان اقدامی را انجام داده است که به نفع تجارت شما باشد ، مانند دستیابی به موفقیت در عقد یک قرارداد ، برای آن جشن بگیرید. با تجلیل از چیزهای کوچک در کنار هم ، باعث می شوید محل کار بسیار مثبت شود. همچنین به شما نشان می دهد که از تمام کارهایی که برای تجارت انجام می دهند احترام و قدردانی می کنید.

سید کلیوینگر و تیفانی تامس دالاس زوج های کارآفرین ، چندین شغل مشترک را با هم اداره می کنند و اتفاق می افتد که مشغول این کار باشند. من متوجه شدم که چگونه این کار را می کنند. کلوینگر در نامه ای گفت: “برقراری ارتباط با یک کارآفرین بسیار مهم است .” زیرا هردوی ما ساعت ها و روزها بر روی کارهای مشترک درحال کار هستیم و به مرور زمان با روحیات و خواسته های یکدیگر آشنا می شویم.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : ۳ استراتژی رهبری برای بهبود عملکرد تیم و رشد کسب و کار کوچک شما

نکته پنجم : زمانی برای ارتباطمان

 زوج های کارآفرین

همکاری با هم و زندگی مشترک می تواند تعادل کار / عشق را ایجاد کند. شما به عنوان زوج های کارآفرین با هم از خواب بیدار می شوید ، با هم در دفتر کار می کنید و با هم به خانه برمیگردین.بنابرین هرچیزی را سرجایش بگذارید، داشتن یک رابطه زناشویی خوب را در خانه، بهترین همکار و همراه در کار را در محل کار تنظیم کنید.

این را همواره به یاد داشته باشید که شماها در محل کار برای یکدیگر رقیب نیستین!!

شما به عنوان زوج های کارآفرین یک کسب و کار را با یکدیگر شروع کرده اید و هردو شما روز به روز در حال کامل شدن و یادگیری هستید. پس با تمام مشکلاتی که در محل کارتان پیش می آید به طرز صحیحی برخورد کنید و این را بدانید که این یک معادله ساده است که برد شریک زندگیتان برد شما هم خواهد بود.

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *