۱۰ اشتباهی که افراد ثروتمند و موفق هرگز مرتکب نمی شوند!

یادگیری از اشتباهات دیگران می تواند کمک زیادی به شما برای رسیدن به موفقیت و ثروت در زندگی ایجاد کند. اشتباهاتی که همواره افراد موفق با آنها روبرو بوده اند ولی در مواقع حساس تصمیم درست را گرفته اند.

به همین دلیل ما از ۱۰ میلیونر خوساخته در اوراکل خواسته ایم تا توصیه های خود را در مورد اقدامات متداول که مردم را از موفقیت دور می کند به اشتراک بگذارند:

تلاش نکردن راحت ترین کار است

کارآفرینان برتر و موفق

“عدم تلاش و نداشتن شجاعت ، دلیل شماره ۱ اکثر مردم در شکست خوردن است “

تلاش کردن دوباره و دوباره نیاز به ایمان و پشتکار دارد ، اما این امر باعث ایجاد نظم و انضباط نیز می شود. شما هرگز آنچه را که به سمت آن حرکت نمی کنید تسخیر نخواهید کرد. اگر هیچ حرکتی انجام ندهید ، راکد ، بی تحرک و در نهایت مارپیچ رو به پایین خواهید شد. “

  • گرانت کاردون ، بنیانگذار Cardone Capital ، امپراتوری املاک و مستغلات ۷۵۰ میلیون دلار.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : پنج راز طلایی ایلان ماسک برای موفقیت در کسب و کارهایش

ضعیف بودن، بدترین اتفاق است

کارآفرینان برتر و موفق

“تنبل بودن وسوسه انگیز است. اما اگر می خواهید به نتایج عالی برسید ، باید تمام توانتان را به کار بگیرید.

من توسط والدینی بزرگ شده ام که به من گفتند می توانم هر کاری را که می خواهم انجام دهم و هر کس که می خواهم باشم ، تو من برای رسیدن به این حرف زحمت کشیدم. در هر صورت ، درست است که خیلی سخت کار می کنم اما این دقیقاً همان چیزی است که تمام این مدت برای آن بزرگ شده ام، شکل گرفته ام و دنبال می کنم “

  • میشائیل اوویتز ، بنیانگذار و رئیس پیشین CAA؛ رئیس پیشین شرکت Walt Disney؛ سرمایه گذار و نیکوکار.

منفی نگری را دور بریزید

کارآفرینان برتر و موفق

“وقتی کسی را برای تجارت یا شریک زندگی خود یا کار در” Shark Tank”استخدام می کنم ، به دنبال یک چیز هستم: یک نگرش مثبت.

من قبلاً فکر می کردم می توانم کسی را با نگرش بد تغییر دهم ، اما از آن زمان یاد گرفته ام که آنها را آتش بزنم. در یک تیم ۱۰ نفره کافیست یک نفر منفی نگر باشد تا آن تیم سقوط کند . اما کسی که می گوید ، “ما می توانیم این کار را انجام دهیم ، نتیجه ای جز پیروزی و موفقیت ندارد”

حتی در مواقع دشوار ، شما باید قادر به بازگشت به عقب باشید و نگرش مثبت خود را حفظ کنید “

  • باربارا کورکران ، بنیانگذار گروه Corcoran ، میزبان پادکست “بی نظیر تجارت”؛ سرمایه گذار “Shark Tank”.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : بزرگترین کارآفرینان هم زمانی شکست خورده بودند

انتظار بیش از حد در تصمیم گیری

کارآفرینان برتر و موفق

“اگر بتوانید قانون ۴۰/۷۰ را اعمال کنید ، در هر کاری که می خواهید انجام دهید موفق خواهید بود. سالها پیش ، من از جنرال کالین پاول یک اصل ارزشمند یاد گرفتم: برای تصمیم گیری فقط به ۴۰ تا ۷۰ درصد اطلاعات نیاز دارید.

اگر به یقین کامل نیاز دارید ، فرصت ها را از دست خواهید داد.

رهبری مؤثر ترکیبی از دانش و تجربه است. اغلب ، توانایی شما در تصمیم گیری در صورت عدم وجود اطلاعات می تواند گزاره ارزش شما باشد. “

haShaun Rawls ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Rawls Consulting؛ گروه راولز کلر ویلیامز را با بیش از ۴ میلیارد دلار فروش سالانه ساخته است. نویسنده کتاب آینده “F’-IT-LESS.” با Shaun

لبخند نزدن مشکل شماست

کارآفرینان برتر و موفق

قدرت لبخند را دست کم نگیرید . یک لبخند گرم و واقعی بلافاصله اعتماد ایجاد می کند ، که سنگ بنای هر معامله تجاری است. نه تنها انرژی مثبت به بیان شما می افزاید ، بلکه باعث می شود که در صحبت های طرف مقابل هم نفوذ کنید.

مردم می خواهند با افرادی که دوست دارند تجارت کنند ، با آنها ارتباط برقرار کنند و احساس راحتی کنند. لبخند مصنوعی نزنید، هرچه واقعی تر باشید ، تأثیر بیشتری خواهید گذاشت.

همچنین مطالعات نشان داده است که لبخند زدن شما را شادتر ، سالم تر و خلاق تر می کند. بهتر از همه اینکه رایگان است.”

  • هولی پارکر ، بنیانگذار و مدیر عامل تیم هالی پارکر در داگلاس الیمان؛ کارگزار برندی که بیش از ۸ میلیارد دلار فروش داشته است.

تمرکز روی خیلی چیزها به طور هم زمان

کارآفرینان برتر و موفق

“یک چیز را انتخاب کنید که به آن علاقه مند هستید و این کار را بهتر از همه انجام دهید. بیش از حد بسیاری از مردم ۱۰۰۰ ایده درخشان دارند و هرگز هیچ یک از آنها را شروع نمی کنند. درعوض ، آنها درگیر کارمندانی برای دیگران هستند.

اگر مثلاً وکیل نیستید ، وانمود نکنید که یک وکیل کاربلد هستید. شما آدم آن کار نیستید و آن را به متخصصان با تجربه آن حوزه واگذار کنید.

من یک بار شرکتی را ترک کردم زیرا بنیانگذار بیشتر به موفقیت ایده خود علاقه داشت تا موفقیت در تجارت و در حالی که در رؤیای اختراعات جدید بود ،شرکت دچار قحطی زدگی از نبود سرمایه و توجه شد. در نتیجه ، ما فرصت های موفقیت آمیز زیادی را از دست دادیم. “

  • جیمز دیلی ، شریک بنیانگذار گروه حقوقی دیلی ، که به مددجویان با سابقه بالا در دعاوی مربوط به سوء استفاده کمک می کند.

برنامه ریزی یادآوری های مهم در تقویم خود

کارآفرینان برتر و موفق

به عنوان کارآفرین ، من با رعایت یک قاعده کارهایی را انجام می دهم: برنامه ریزی و سازماندهی تک تک کارهایی که به آن متعهد می شوم. این ممکن است مثل یک فرد فاقد مغز به نظر برسد ، اما بیشتر مردم در انجام این کار ناکام هستند.

اگر بتوانید ریتمی در زندگی کاری خود تنظیم کنید که در آن هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید لحظه به لحظه برنامه کاری خود را بدانید ، دیگر هیچ وقت ساعت ۳ بعدازظهر به ساعت خود نگاه نمی کنید و از خود نمی پرسید که امروز آیا کار دیگری هم داشتم یا نه!!

  • دنیس نجار ، بنیانگذار AccountingDepartment.com ، یک سرویس حسابداری مجازی برای مشاغل کوچک.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : احد عظیم زاده کارآفرین ایرانی

کورکورانه مسیر موفقیت افراد را تقلید نکنید

کارآفرینان برتر

“وقتی راه حل های بالقوه زیادی برای یک مشکل وجود داشته باشد ، انتخاب آسان آن راه برای شخص دیگری آسان است. اما واقعیت این است: مهم نیست که آن راه حل برای شخص دیگری کار کرده باشد. مهم این است که آیا قرار است برای شما هم کارآمد باشد ؟

بهترین رهبران هیچ گاه کورکورانه از افراد موفق پیرامون خود تقلید نمی کنند. آنها می دانند که پوشیدن هر روز یک پیراهن سیاه ، آنها را به استیو جابز تبدیل نمی کند. در عوض ، آنها به مؤلفه های موفقیت نگاه می کنند و آنها را در شرایط خاص خود به کار می گیرند. “

  • لوک فریل ، مدیر عامل و بنیانگذار Centercode ، ارائه دهنده راه حل های اعتبار سنجی مشتری که به صدها شرکت و شرکت های پیشرفته فناوری کمک می کند تا محصولات پویا و لذت بخش را به بازار عرضه کنند.

شما قادر به کنترل همه چیز نیستید

کارآفرینان برتر

“اگر می خواهید به اهداف خود برسید ، از این عقیده عام خودداری کنید که همه چیز تحت کنترل شماست.

بعضی اوقات ، شما فقط باید واقعیت یک موقعیت را بپذیرید ، قاطع باشید و وقت خود را به جایی اختصاص دهید که واقعاً بتوانید تغییری ایجاد کنید. این کلید موفقیت در زندگی شخصی شما است. “

  • آلون راجیچ ، مدیر عامل شرکت بررسی ضمانت های خانگی ، جامع ترین سایت بررسی شرکت تضمین خانه در جهان.

در نقطه امن خود بمانید و از جایتان تکان نخورید!

کارآفرینان برتر

“شعار ما این است ،” شما یا وارد زمین می شوید یا فقط یه تماشا چی هستید “ایجاد یک شرکت ، برند شخصی حرفه ای نیاز به ذهنیت همه افراد دارد. از منطقه امن خود خارج شوید و از جنگیدن با حریف های قوی تر از خود نترسید.

به عنوان مثال ، برای آن مقام اجرایی که واقعاً می خواهید ، درخواست کنید ، حتی اگر به چندین دهه تجربه و صلاحیت های به ظاهر دست نیافتنی نیاز داشته باشد. بدترین چیزی که می تواند رخ دهد چیست؟ ممکن است کار را بدست آورید ولی بعد از آن اخراج شوید یا خودتان متوجه بشوید که آدم آن کار نیستین.

  • جیمز سیکسمیت ، بنیانگذار و مدیرعامل زمینه تجارت؛ بنیانگذار SpeedUpTrader؛ بازیکن سابق هاکی .
۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *