۴ استارت آپ گردشگری که به کمک شهرهای هوشمند آمدند

تحلیلگران نوآوری اخیراً به جستجوی فناوری های نوظهور و استارت آپ های که در در حال کار بر روی راه حل هایی برای شهرهای هوشمند در آینده می باشند هستند. از آنجا که تعداد زیادی از استارتاپ ها روی طیف گسترده ای از راه حل ها کار می کنند ، تصمیم گرفتیم بینش خود را با شما در میان بگذاریم. این بار ، ما در حال بررسی ۴ راستارت آپ که به کمک شهرهای هوشمند در ساسر دنیا آمده اند می پردازیم.

Masabi ( بلیط هوشمند )

شهرهوشمند، Masabi

با وجود تعداد فزاینده ای از سفرهای داخل شهری ، به ویژه در شهرهای بزرگ ، زیرساخت های حمل و نقل عمومی و خدمات، در حال یافتن راه حل های مبتکرانه ای برای اتصال سیستم های حمل و نقل مختلف مانند اتوبوس ، قطار ، پرواز ، ریل مترو ، مونوریل ، تراموا و … هستند. فروش بلیط هوشمند یکی از راه حل های مناسب برای سهولت در استفاده از چنین خدماتی ، هم برای ساکنان و هم برای گردشگران است. این شامل پرداخت های تلفن همراه متمرکز NFC به طور فزاینده ای ، روش های خلاقانه اسکن برای پرداخت ها و دستگاه های اعتبار سنجی بلیط است. استارتاپ بریتانیا Masabi ، Justride ، یک پلتفرم نرم افزاری به عنوان سرویس (SaaS) را برای شهرهایی که می خواهند سیستم های فروش بلیط خود را متحد کرده و زمینه را برای سیستم های حمل و نقل عمومی خود افزایش دهند ، توسعه داد. پلت فرم آنها بسیاری از خدمات مرتبط با گردشگری را در یک برنامه واحد ادغام می کند ، بلیط های مبتنی بر حساب را معرفی می کند ، نیاز به صف را از بین می برد ، همه گزینه های پرداخت را ارائه می دهد و راه حل های تأیید اعتبار بلیط را ارائه می دهد. آنها همچنین نرم افزار تجزیه و تحلیل داده ها را برای آژانس های حمل و نقل برای نظارت بر فروش و تعرفه ها ارائه می دهند.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : با ۴ استارت آپ جذاب فعال گردشگری در سال ۲۰۲۰ آشنا بشین

Bismart ( کیوسک های هوشمند )

شهرهوشمند، Bismart

گشت و گذار در یک شهر جدید و بزرگ می تواند بخسته کننده شود و با محدودیت در زمان و هزینه می تواند رضایت و لذت بردن از سفر را به طور جدی کاهش دهد. این جایی است که رباتهای شهری وارد می شوند ، اطلاعات و راهنمایی ساده ای را در رابطه با مسافرت ، مکانهای تفریحی ، جزئیات زمان بندی ، اطلاعات مربوط به شهر و موارد دیگر ارائه می دهند. شرکت اسپانیایی بیسمارت راه حل های هوش تجاری و Big Data را ارائه می دهد. از جمله خدمات دیگر ، آنها دارای نقاط مختلف شهر هوشمندی برای گردشگران و ساکنان هستند. ربات می تواند از طریق برنامه های رسانه های اجتماعی در تعامل های مختلف با شهرها ، از جمله ساعات کار در سایت های مختلف ، موزه ها و زیرساخت های عمومی ، امور اداری و حقوقی ، گزارش تصادفات و مسائل عمومی و پیمایش در شهر به کاربر کمک کند.

Quantela ( راه حل های مدیریت جمعیت )

شهرهوشمند، Quantela

شهرها معمولاً برای آوردن پیام مثبت یا تصویر مثبت و ایجاد آگاهی در مورد موضوعات مختلفی که مانع آنها می شود ، رویدادهای بزرگی را ترتیب می دهند. با این حال ، با وقایع بزرگ ، جمعیت زیادی به وجود می آیند که خطر قابل توجهی را به همراه دارد ، به ویژه هنگامی که ضعیف اداره شود. این امر با پیشرفت در سنسورهای اینترنت اشیاء (IoT) و در داده های بزرگ و هوش مصنوعی (AI) ، که با هم شناسایی ، مکان یابی و کمک به اقدامات در جهت کنترل جمعیت و جلوگیری از خشونت های احتمالی انجام می دهند ، آسانتر می شود. استارتاپ Quantela مستقر در ایالات متحده در راه حل های شهر هوشمند با استفاده از IoT و AI تخصص دارد. آنها راه حل های مدیریت جمعیت را توسعه می دهند که داده های سنسور را از کلیه ورودی ها و خروجی ها و ترافیک برای تردد حرکت جمعیت جمع می کند و اقدامات احتیاطی را در صورت لزوم تسهیل می کند.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : آینده صنعت گردشگری سلامت در جهان

FlippARGo ( تجربیات واقعیت افزوده )

FlippARGo ، شهر هوشمند

امروزه ، شهرها به سمتی می روند تا نقاط دیدنی و سایر مراکز جذاب خود را به نمایش بگذارند. واقعیت افزوده (AR) باعث می شود نمایش کلیه مکان های مهم تفریحی گردشگران بسیار ساده تر شود و به آنها کمک کند تا بتوانند سفرهای خود را با روشی کارآمد تر برنامه ریزی کنند. اطلاعات مربوط به مناظر تاریخی ، تورهای تعاملی و سایر اطلاعات مرتبط به وسیله AR بهبود می یابد. جهانگردی AR یک تجربه همه جانبه را ارائه می دهد و به شهرها اجازه می دهد تا گردشگران را جذب و هم ساکنان محلی را درگیر کنند. استارت آپ هندی FlippARGo با هدف ترویج کنفرانس های مختلف هنری و صنایع دستی ، موزه ها و سایر مناطق در هند و خارج از کشور ، بر ایجاد تجربیات AR برای گردشگران در سراسر جهان متمرکز شده است. این تجربیات از طریق برنامه های اختصاصی iOS و Android در دسترس هستند.

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *