۴ ایده استارت آپی خفن که چشم همه را در سال ۲۰۲۰ به خود خیره می کنند

انتظار داشته باشید که ایده این شرکت ها در سال جدید تأثیر بزرگی بر همه چیز داشته باشند ، از مراقبت های بهداشتی گرفته تا مواد غذایی.

سیمانی که دی اکسید کربن را جذب می کند. ژنهای انسانی مهندسی شده. الگوریتم های صرفه جویی در مواد غذایی.

شرکت ها در حال حل مشکلات به روش های نوآورانه ای هستند. به این ترتیب ، اگر به دنبال این هستید که چه کسی در سال جدید تأثیر بزرگی بگذارد ، این مشاغل شرط بندی کاملاً ایمنی هستند. در اینجا ۴ استارت آپ وجود دارد که چشم همه را در سال ۲۰۲۰ به خود خیره می کند.

۱- Solidia 

Solidia ، سیمان، شرکت سیمان، جذبCO2 ، ایده خفن،

وقتی صحبت از تغییرات آب و هوایی می شود ، تولید سیمان مقصر اصلی است و حدود ۷ درصد از انتشار گازهای گلخانه ای جهان را تشکیل می دهد. ایده Solidia مستقر در نیوجرسی از یک فرآیند ثبت شده برای حل این مشکل استفاده می کند و سنگ آهک را با ماده مصنوعی جایگزین می کند که نیاز به دمای پایین تر و انرژی کمتری نسبت به روش های سنتی دارد. سیمان CO2 را به سختی جذب می کند. Solidia در آگوست سال ۲۰۱۹ از طریق همکاری با شرکت تولیدی سنگ و مصالح EP Henry به صورت تجاری در ایالات متحده آغاز به کار کرد.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : ۱۰ ایده برای شروع یک استارت آپ

۲- Shape Therapeutics

Shape Therapeutics، ایده خفن

Shape Therapyics مبتنی بر سیاتل در حال توسعه فناوری است که می تواند RNA انسان را برای اصلاح جهش یا از بین بردن بیماری ها اصلاح کند. این ایده در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد و براساس کارهای تحقیقاتی استاد مهندسی زیست فناوری UC-San Diego پروفسور Prashant Mali, توانست $۳۵٫۵ میلیون دلار در سری A در ماه نوامبر جمع آوری کند که به این شرکت کمک می کند تا کارمندان خود را استخدام کند و یک دفتر ماهواره ای در کمبریج ، ماساچوست ، در سال ۲۰۲۰ باز کند. برخی از کارشناسان می گویند روشی که Shape روی آن کار می کند ، دقیق تر از روند بسیار پیشرفته Crispr-Cas9 است.

۳- Afresh 

Afresh، ایده خفن

خرده فروشان در ایالات متحده هر ساله ۱۸ میلیارد دلار مواد غذایی فاسد شده را دور می ریزند که این قضیه برای محیط زیست بسیار مضر بوده است.ایده Afresh نرم افزاری را ایجاد می کند که از الگوریتم ها و هوش مصنوعی برای کمک به فروشگاه ها برای بهینه سازی موجودی مواد غذایی تازه خود و قطع دور ریز زباله استفاده می کند. این شرکت که در سال ۲۰۱۶ تأسیس شد ، می گوید همکاری با چندین زنجیره فروشی مواد غذایی ربای استفاده و جواب گرفتن از این راه حل را تضمین کرده است و در حال مذاکره با سایرین است. برخی از فروشگاههای همکار گزارش داده اند که اتخاذ برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی این شرکت به آنها در کاهش نیمی از مواد زاید مواد غذایی کمک کرده است.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : ۵ هدیه کریسمس سازگار با محیط زیست و پایدار توسط استارتاپ های اروپایی

۴- Movandi 

Movandi، ایده خفن، 5G

روند گسترش خدمات ۵G ، شبکه بی سیم نسل پنجم ، در سال ۲۰۱۹ آغاز شد و در سال ۲۰۲۰ نیز رو به رشد خواهد بود. اما برخی از کارشناسان نگران این فناوری هستند که به لطف توانایی خود برای انتقال سریع تعداد زیادی از داده ها ، از پتانسیل عظیمی برخوردار است. در دسترس بودن برای کسانی که در خارج از مناطق تحت پوشش قرار دارند یک مشکل بزرگ این برنامه است . ایده Movandi ، مستقر در ایروین ، کالیفرنیا ، قصد دارد این مشکل را اصلاح کند. این استارتاپ فناوری ایجاد می کند که دسترسی به باند های طیف ۵G را گسترش می دهد و در حالی که سیگنال بی سیم در صورتی که حتی در مناطق تحت پوشش و دید کاربر و گیرنده نباشد بخش اعظم قدرت خود را از دست می دهد ، فناوری Movandi می تواند سیگنال را در اطراف ساختمانها و موانع دیگر خم کند. این استارتاپ که ۳۰ میلیون دلار بودجه را جذب نموده است .

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *