۱۰ استارت آپ که در زمان باروری به شما کمک می کنند

از آنجا که بازار جهانی باروری چندین میلیارد دلار ارزش دارد ، شرکت های نوپا در این فضا فعالیت های بیشتری را نسبت به گذشته انجام می دهند. از آنجا که کارآفرینان می خواهند در این بازار رو به رشد قرار گیرند ، بسیاری از این ایده های مبتکرانه باروری وجود دارند که به زوجین کمک می کنند تا فرزندان آینده را به دنیا بیاورند.

امروز، به بررسی لیستی از نوآوری های شرکت های استارت آپی فعال در حوزه باروری اروپا را که از Dealroom گرفته شده است ، انتخاب کرده ایم.

Apricity ( فرانسه )

بارداری و حاملگی ،Apricity

یک شرکت بیو دارویی در مرحله بالینی است ، که به تجارت و توسعه داروهای جدید برای شرایط بحرانی که به خطر می اندازد سلامت تولید مثلی یک زن است ، تمرکز دارد. شروع تیمی از متخصصان و متخصص زنان و زایمان است. این شرکت بطور مداوم روش های درمانی جدید و جدیدی را برای بهبود سلامت تولید مثل بیماران ایجاد می کند.)

این استارت آپ با کمک جدیدترین فن آوری ها از جمله هوش مصنوعی ، انسان را با استفاده از فن آوری هوش مصنوعی ترکیب می کند تا شانس حاملگی را بهبود بخشد. با این خدمات ، والدین آینده نگر می توانند با بهترین متخصصان مراقبت های بهداشتی در ارتباط باشند و فشار روانی ناشی از درمان های باروری را کاهش دهند.

Founders: Caroline Noublanche
Total Funding: €۶ million
Valuation: €۲۴ million to €۳۶ million
Founded Year: ۲۰۱۹

Ava ( سوئیس )

بارداری و حاملگی ،Ava

آوا مستقر در زوریخ جایزه مسابقه استارت آپ های سوئیس در سال ۲۰۱۷ و همچنین بهترین جایزه Baby Tech CES 2017 را نیز کسب کرد.این استارتاپ دستبند سنسور ردیابی باروری را ایجاد کرده است ، که هدف آن کمک به زنان است تا با دقت ۹۰٪ روزهای بارداری خود را دریابند. این دستبند می تواند ۹ پارامتر فیزیولوژیکی از جمله ضربان نبض ، درجه حرارت از دست دادن گرما و موارد دیگر را برای ارائه اطلاعات دقیق ردیابی کند.

Founders: Lea von Bidder, Pascal Koenig, Peter Stein, Philipp Tholen
Total Funding: €۴۱٫۲ million
Valuation: $۱۲۰ million to $180 million
Founded Year: ۲۰۱۴

همچنین در وبلاگ پین بخوانید: ۵ استارت آپ برتر حوزه سلامت زنان در سال ۲۰۱۹

Clue App ( آلمان )

بارداری و حاملگی ،Clue App

Clue App یک برنامه ردیابی قاعدگی است و منبعی برای سلامتی شما است. با ایجاد یک حساب کاربری Clue ، اطلاعات شخصی درباره چرخه قاعدگی را بدست می آورید. این برنامه به شما امکان می دهد چرخه قاعدگی خود را با یک شریک یا دوست به اشتراک بگذارید واین برنامه تاکنون به ۱۵ زبان از جمله لهستانی ، کره ای ، ترکی و هندی قابل استفاده است.

Founders: Hans Raffauf, Ida Tin, Moritz von Buttlar
Total Funding: €۷۳ million to €۱۰۹ million
Valuation: €۲۷٫۴ million
Founded Year: ۲۰۱۳

ObsEva ( سوئیس )

بارداری و حاملگی ،ObsEva

ObsEva یک شرکت بیو دارویی در مرحله بالینی است ، که به تجارت و توسعه داروهای جدید برای شرایط بحرانی که برای مادران باردار ایجاد می شود را تولید می کند .این شرکت بطور مداوم روش های درمانی جدید و جدیدی را برای بهبود سلامت تولید مثل بیماران ایجاد می کند.

Founders: André Chollet, Ernest Loumaye
Total Funding: €۱۴۱ million
Valuation: $۵۵۷ million
Founded Year: ۲۰۱۲

Vitrolife ( سوئد )

بارداری و حاملگی ،Vitrolife

ویترولیف ، یک استارت آپ سوئدی است که قصد دارد به شما در رسیدن به رویای خود در مورد داشتن یک کودک کمک کند. این شرکت از شما با درمان های موفق پشتیبانی می کند و خدمات و راه حل های متنوعی را برای تولید مثل ارائه میکند. طی ۲۵ سال گذشته در زمینه IVF تغییری ایجاد کرده و یکی از اولین آزمایشگاه های IVF بوده است.

CEO: Thomas Axelsson
Total Funding: €۱۸٫۵ million
Valuation: $۱۴۰ million to $200 million
Founded Year: ۱۹۹۴

Anecova ( سوئیس )

بارداری و حاملگی ، Anecova

Anecova یک شرکت علوم زندگی در سوئیس است ، که هدف آن ایجاد یک رویکرد طبیعی تر و فیزیولوژیکی تر برای ART (Assisted Reproductive Technologies) است. این شرکت قصد دارد تا درمان های باروری تقریباً نزدیک به برداشت طبیعی و افزایش کیفیت کلی مراقبت های ارائه شده را افزایش دهد. اولین محصول این شرکت AneVivo است که لقاح و رشد اولیه جنین را بازیابی می کند.

Founders: Martin Velasco
Total Funding: €۴٫۳ million
Valuation: €۱۷ million to €۲۶ million

WOOM Fertility ( اسپانیا )

بارداری و حاملگی ، WOOM Fertility

WOOM یک برنامه کاربردی تلفن همراه است که از طریق داده هدایت می شود و قصد دارد به شما کمک کند با دانستن زمان لقاح، مدیریت هفته های بارداری و عادت های بارداری خود را کنترل کنید. هر روز از این چرخه مهم است و ثبت مقاربت های جنسی و باروری شما را برای بهبود پیش بینی ها حفظ می کند و به شما اجازه می دهد تا با نیازهای خود سازگار شوید.

Founders: Clelia Morales, Laurence Fontinoy
Total Funding: €۲٫۱ million
Valuation: €۴ million to €۶ million
Founded Year: ۲۰۱۶

Finox Biotech ( سوئیس )

بارداری و حاملگی ، Finox Biotech

Finox Holding یک شرکت بیوتکنولوژی سوئیس است که در زمینه توسعه و تجاری سازی محصولات نوآورانه و مقرون به صرفه در رابطه با باروری زنان فعالیت دارد. محصول Finox ، BEMFOLA یک هورمون تحریک کننده فولیکول نوترکیب انسانی (r-hFSH) است.

CEO: Gavin Jelic
Total Funding: €۲٫۱ million
Valuation: $۱۹۴ million
Founded Year: ۲۰۰۷

Fertility Focus ( انگلستان )

بارداری و حاملگی ، Fertility Focus

تمرکز بروی زمان باروری روش جدیدی را برای مقابله با تشخیص و درمان ناباروری به ارمغان می آورد. این راه حل های بسیاری از جمله OvuSense و FertiloScope را ارائه می دهد. بر خلاف سایر مراقب ها و برنامه های باروری ، OvuSense به تشخیص مسائل مربوط به باروری کمک می کند و درمان را با موفقیت نظارت می کند. این الگوهای چرخه تولید مثل را با سطح دقت بسیار بالا تجزیه و تحلیل می کند.

CEO: Rob Milnes
Total Funding: €۱٫۶ million
Valuation: £۵ million to £۸ million
Founded Year: ۲۰۰۶

trackle ( آلمان )

بارداری و حاملگی ، trackle

این استارت آپ به زنان کمک می کند تا آگاهی بدن را افزایش دهند تا بدین ترتیب هنگام باروری برنامه ریزی لازم برای بارداری خود را انجام دهند . هنگامی که وضعیت مخاط دهانه رحم خود را در برنامه وارد کنید ، شانس بارداری آن روز را محاسبه می کند.

Founders: Franka Futterlieb, Jörn Alraun, Katrin Reuter, Maxim Loick, Stephan Noller
Founded Year: ۲۰۱۵

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *