نبرد استارت آپ های مد و فشن سانفرانسیسکو علیه نیویورک سیتی

بازی از جایی شروع شد که نیورک سیتی به عنوان پایتخت مد و فشن خود را معرفی کرد ولی این تازه شروع بازی بود و خیلی زود استارت آپ های شهر سانفرانسیسکو در حوزه مد و فشن در طی یکسال تقریبا دوبرابر شدند و توانستند رقیبی برای استارت آپ های نیویورک سیتی باشند.

با اینکه تا اسم سانفرانسیسکو می آید بیشتر ذهن ها سمت “تکنولوژی” می رود تا اینکه بخواهیم سانفراسیسکو را یک شهر فعال در “صنعت مد و فشن” ببینیم.

در این مقاله به معرفی ۵ استارت آپ برتر شهر سانفرانسیسکو در حوزه مد و فشن می پردازیم :

Everlane

مد و فشن
Everlane

در Everlane ، ما می خواهیم انتخاب مناسب به راحتی پوشیدن پیراهن عالی باشه. به همین دلیل با بهترین کارخانه های سراسر دنیا شریک هستیم. بهترین مواد را استفاده می کنیم و داستان تولید لباس هایمان را با شما به اشتراک میگذاریم و بهای واقعی هر محصولی که می سازیم رضایت مندی مشتریانمان است. این یک روش جدید برای انجام کارها ما است که با مشتریانمان شفاف هستیم.

Athleta

مد و فشن
Athleta

شرکت گپ ، اولین فروشگاه Gap خود را در سال ۱۹۶۹ در خیابان اقیانوس در سانفرانسیسکو افتتاح کرد. چهل سال بعد ، برند ورزشی لباس زنانه Athleta متولد شد. از شلوارهای رنگی گرفته تا لباس کار و حتی لباس زیر را تولید می کند ، این شرکت با عنوان B Corp برندی را ثبت کرده است که یک به عنوان یک شرکت نوآور همه جانبه که ترکیبی از سبک و نوآوری پارچه (در حوزه عملکرد و پایداری) در هر یک از قطعات آن تعرف شده است.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : حضور ۱۱ استارت آپ برتر در حوزه مد و فشن در بوت کمپ میلان ۲۰۱۹

ThirdLove

مد و فشن
ThirdLove

مدیرعامل های YouTube و ۲۳andMe سرمایه گذاران این استارتاپ هستند که توسط یک مدیر سابق بازاریابی گوگل تأسیس شده است و مارک های سایز بزرگ مانند Victoria’s Secret راه تولید میکنند. ThirdLove با ارائه ۷۸ سایز ، می خواهد پوشید لباس های زیر زنانه را تا حد امکان فراگیر ، بدون به خطر انداختن راحتی و سلامت زنان ایجاد کند.این استارت آپ در یکسال اول فعالیت خود بیش از ۳۲۰۰۰ مشتری آنلاین را جذب کرد.

Rothy’s

مد و فشن
Rothy's

ااین روزها همه حرف از بازیافت مواد پلاستیکی می زنند و اینکه شاید بشود از این مواد در تولید لباس ها استفاده کرد بشرطی که با پوست و سلامتی انسان ها سازگار باشد و آسیبی به بدن نرساند. روتی ، شرکتی است که موادی مانند بطری های پلاستیکی قابل بازیافت را تبدیل به مواد اولیه لازم برای تولید کفش های زیبا و مناسب برای سلامتی ما تولید می کند. در پی این موفقیت ، کفش ورزشی ویک سری از لوازم ورزشی را به تولید رسانده است.

True & Co.

مد و فشن
True & Co.

بهترین لباس های زیر که مارا لیتون گزارشگر Insider Picks تاکنون پوشیده از مارک جدید و به روز به نام True & Co. است ، یکی از گروه های کوچکی از استارت آپ های لباس زیر زنانه است که در این صنعت تغییرات بزرگی ایجاد کرده است. امضای آنها True Body بیشتر به صورت لباس زیر اسپرت در بازارها دیده می شود . لباس زیرهای تولیدی این شرکت نیز با قیمت ۳۴ دلار در طی یکسال ۲۵هزار عدد فروش را برای خود ثبت کرد.

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *