۵ استارت آپ در حوزه AI که بیشترین جذب سرمایه در سال۲۰۱۹ را داشتند

هوش مصنوعی موضوعی از علوم رایانه است که با هدف ساخت ماشین آلات و رایانه هایی که می توانند عملیات منطقی را تقویت کنند. سیستم های هوش مصنوعی توانایی اجرای وظایفی را دارند که بطور طبیعی با هوش انسانی در ارتباط هستند ، مانند تشخیص گفتار ، تصمیم گیری ، درک بصری و ترجمه زبان.شاید ساده تر باشد که چه بخشی از هوش مصنوعی جامعه مدرن ما را لمس نکرده است تا نشان دهد چقدر برای زندگی روزمره ، عملیات تجاری و جامعه ما اهمیت دارد. دستگاههای اطلاعاتی تقریباً در هر جنبه ای از زندگی ما تأثیر می گذارند تا به بهبود کارآیی و تقویت تواناییهای انسانی ما کمک کنند. هوش مصنوعی در تمام کارهایی که انجام می دهیم در هم تنیده است. تصور کردن زندگی بدون آن دشوار است.

در اینجا به بررسی ۵ استارت آپ فعال و موفق در حوزه هوش مصنوعی می پردازیم:

Vacasa

5 استارت آپ برتر در حوزه هوش مصنوعی که بیشترین جذب سرمایه در سال 2019 را داشتند

با جذب ۳۱۹ میلیون دلار در دور سری C در تاریخ ۲۹ اکتبر ، Vacasa در حال ایجاد و استفاده از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود تجربیات مشتریان در اجاره خانه ها در دوران تعطیلات در سراسر جهان است. استراتژی های هوش مصنوعی آنها شامل بهبود هر جنبه ای از چرخه از اطلاع مشتری از قیمت گذاری از طریق برنامه ریزی پس از اقامت است. این شرکت با مشارکت گسترده ای بیش از ۱۴۰۰۰ خانه را درتعطیلات در ایالات متحده ، اروپا ، مرکزی و آمریکای جنوبی و آفریقای جنوبی مدیریت می کند.

Samsara

5 استارت آپ برتر در حوزه هوش مصنوعی که بیشترین جذب سرمایه در سال 2019 را داشتند

مبلغ ۳۰۰ میلیون دلار از دور سری F در تاریخ ۱۰ سپتامبر جمع آوری شده است. Samsara یک پلت فرم IoT است که از سخت افزار ، نرم افزار و ابر(Cloud) استفاده می کند تا در زمان واقعی ، تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی را به عملیات و خروجی تبدیل کند . نمونه کارها سامسارا از راه حل های اینترنت اشیاء (IoT) سخت افزار ، نرم افزار و ابر را ترکیب می کند تا در زمان واقعی ، تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی را به عملیات خروجی تبدیل نماید. نقاط قوت اصلی آنها شامل telematics وسایل نقلیه ، ایمنی درایور ، گردش کار و رعایت کار ، ردیابی دارایی و فرایندهای صنعتی همه در یک بستر یکپارچه ، باز و در زمان واقعی کنترل می شود.

همچنین در ولاگ پین بخوانید : بلاک چین بزرگترین اختراع بعد از اینترنت…!

TripActions 

5 استارت آپ برتر در حوزه هوش مصنوعی که بیشترین جذب سرمایه در سال 2019 را داشتند

۲۵۰ میلیون دلار از دور سری D در تاریخ ۲۷ ژوئن جمع آوری کرد. TripActions یک پلتفرم سفر تجاری است که آخرین شخصی سازی هوش مصنوعی برای خدمت به کارمندان ، رهبران امور مالی و مدیران مسافرتی به طور یکسان ترکیب می کند و سازمان ها را قادر می سازد تا از سفر به عنوان یک اهرم استراتژیک برای رشد استفاده کنند.

شعار شرکت : ماموریت ما ارائه بهترین تجربه در سفر تجاری است. مسافران راضی= مشتریان خوشحال = شرکتهای سعادتمند.

ThoughtSpot 

5 استارت آپ برتر در حوزه هوش مصنوعی که بیشترین جذب سرمایه در سال 2019 را داشتند

۲۴۸ میلیون دلار از دور سری E در تاریخ ۲۲ اوت جمع آوری شده است. پلت فرم تحلیلی مبتنی بر هوش مصنوعی ThoughtSpot ، تحلیلگر تجارت را قادر می سازد تا از تخصص و دانش مشترک دانشمندان با تجربه استفاده کند. با ThoughtSpot ، تحلیلگران کسب و کار می توانند داده ها را تجزیه و تحلیل کنند یا به صورت خودکار بینشهای قابل اعتماد را که با یک کلیک به شما منتقل می شوند ، دریافت کنند.

Moveworks

5 استارت آپ برتر در حوزه هوش مصنوعی که بیشترین جذب سرمایه در سال 2019 را داشتند

۷۵ میلیون دلار از دور سری B در تاریخ ۱۱ نوامبر جمع آوری شد. Moveworks یک پلتفرم هوش مصنوعی مبتنی بر ابر است که برای چالش های میزبانی خدمات پشتیبانی و پشتیبانی شرکت های بزرگ طراحی شده است. Moveworks به جای اینکه فقط مسائل را ردیابی کند ، از هوش مصنوعی پیشرفته برای حل مشکلات پشتیبانی IT و خدمات به صورت خودکار و اغلب بدون مداخله انسانی استفاده می کند. مشتریان شامل AutoDesk ، Broadcom ، Nutanix و بسیاری از شرکت های Fortune 500 دیگر هستند.

همچنین در وبلاگ پین بخوانید : سامسونگ ، یکی از بزرگ ترین نقش آفرینان در دنیای تکنولوژی و فناوری

۰
amir mohammadbeigi
Author: amir mohammadbeigi

من مینویسم که تو بخونی.....

FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

من مینویسم که تو بخونی.....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *