۱۰استارت آپ برترسال۲۰۱۹ بشناسید…!

کایروس یک شرکت سرمایه گذاری نوپا که در نیویورک به دنبال استارتاپ هایی می‌گردد که مشغول حل مشکلات جهان هستند.از بین ۲۵۰۰ استارتاپ که در مرحله اولیه قرار دارند و از ۶۵ کشور مختلف انتخاب شده‌اند، فقط ۵۰ شرکت توانستند وارد این لیست شوند. کایروس به هر یک از این شرکت‌ها ۵۰ هزار دلار به عنوان سرمایه داده است. این استارتاپ ها در حوزه‌های مختلفی مثل جمع کردن قرض وام دانشجویان و تبدیل خانه‌ها به فضای کار اشتراکی فعالیت می‌کنند. در ادامه با۱۰استارتاپ جذاب این لیست بیشتر آشنا خواهید شد.

۱٫ HEX LABS استارت آپ

HEX LABS

این استارتاپ که هنوز یک سال کامل ندارد ادعا می‌کند با توسعه نوعی لوله پلیمر نانو می‌تواند کاری کند تا رایانه‌های کوانتومی در دمای اتاق کار کنند. رایانه‌های کوانتومی که بسیار موثرتر و کارآمدتر از رایانه‌های سنتی هستند سرعت بسیار بیشتری دارند چرا که نیازی نیست در ابتدا اطلاعات را به صفر و یک تبدیل کنند و معمولا در دمایی نزدیک به صفر کار می‌کنند. با استفاده از محصولی که این شرکت ارائه می‌دهد، هزینه خنک کردن این رایانه‌ها پایین می‌آید. به همین دلیل این رایانه‌ها بیشتر در دسترس قرار خواهند گرفت.

Kunduz.2استارت آپ

KUNDUZ

این استارتاپ ترکیه‌ای قصد دارد تا با استفاده از اپلیکیشن سرعت آمادگی برای امتحانات دانش‌آموزان را افزایش دهد. این کار با استفاده از ارتباط مستقیم دانش‌آموز و راهنما صورت می‌گیرد. کاربران با پراداخت یک مبلغ اشتراک ماهیانه، قادر خواهند بود تعداد مشخصی سوال را مطرح کنندkunduz که در سال ۲۰۱۶ افتتاح شده است برای دانش‌آموزان ترکیه‌ای در دسترس است و در سال آینده برای دانش‌آموزان هندی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

Module.3استارت آپ

MODULEطراح خانه های انعطاف پذیر استارت آپ
MODULEطراح خانه های انعطاف پذیر

این استارت آپ خانه‌هایی طراحی می‌کند که انعطاف‌پذیر هستند و مطابق با نیاز شما تغییر می‌کنند. قیمت این خانه‌ها کم‌تر از بسیاری از خانه‌های کوچک هستند و یک اتاق خواب، یک دست‌شویی و یک اتاق پذیرایی دارند و در زمان نیاز می‌توانند بزرگ‌تر شوند.و حتی جالب تر از آن اینکه  اگر کسی به خانه بزرگ‌تر نیاز داشته باشد، این استارتاپ می‌تواند خانه‌ای دوبلکس نیز طراحی کند.

Pathrise.4 استارت آپ

 ک شتاب دهنده شغلی برای افراد جوان و دانشجویان است . استارت آپ
ک شتاب دهنده شغلی برای افراد جوان و دانشجویان است .

یک شتاب دهنده شغلی برای افراد جوان و دانشجویان است که نیاز دارند در مصاحبه‌ها تأثیرگذار باشند و کار را به دست بیاورند. این شرکت سان‌فرانسیسکویی برای افرادی که دنبال کار هستند موقعیت صحبت کردن و مشاوره گرفتن از افراد حرفه‌ای را فراهم می‌کندو فرآیندی که این سیستم به آن‌ها کمک می‌کند از آمادگی برای مصاحبه شروع می‌شود و شامل روش‌های رزومه‌نویسی و مذاکره برای حقوق نیز می‌شود.. این سرویس رایگان است ولی اگر شخص بتواند استخدام شود، ۹ درصد از حقوقی که سال اول دریافت می‌کند به شرکت تعلق می‌گیرد.

Pillar.5 استارت آپ

PILLAR استارت آپ
PILLAR

این استارتاپ نیویورکی می‌تواند به شما کمک کند تا در حین بازپرداخت وام دانشجویی‌تان، صدها دلار پس‌انداز کنید. Pillar راه‌کارهایی به شما پیشنهاد می‌دهد که بتوانید قسط‌های خود را با استفاده از استراتژی‌های اقتصادی زودتر پرداخت کنید. این شرکت در حال حاضر بر روی رشد خود تمرکز کرده است و هنوز مدل درآمدی خاصی ندارد.


Quilt.6 استارت آپ

ایجاد فضای کار اشتراکی برای بانوان استارت آپ
ایجاد فضای کار اشتراکی برای بانوان

این استارت آپ که در لس‌آنجلس واقع شده است پلتفرمی است که بانوانی که نیاز به جامعه‌ای خاص یا فضای کار اشتراکی دارند را به هم متصل می‌کند. فرآیند کاری این پلتفرم شبیه به Airbnb است با این تفاوت که رزرو کردن تخت خواب در کار نیست و کاربران فقط می‌توانند یک مکان در خانه فردی دیگر را برای کار کردن اجاره کنند. خانه یک زن، مرکز پیشرفت حرفه‌ای یک زن دیگر است!

Rentlogic.7استارت آپ

 Rentologic استرت آپ
Rentologic

استارت آپ Rentologic آپارتمان‌های مسکونی را در چهار سطح A و B و C و F بر اساس سلامت و امنیت درجه‌بندی می‌کند. با کمک این اطلاعات، افرادی که قصد خرید یا اجاره خانه دارند می‌دانند کدام خانه را با دقت‌تر بررسی کنند و کدام خانه را اصلا در نظر نگیرند. این استارتاپ که در سال ۲۰۱۳ راه‌اندازی شده است در حال حاضر فقط در نیویورک خدمات ارائه می‌دهد.

Fresh Home.8 استارت آپ

Fresh Home استارت آپ
Fresh Home

شاید در ابتدا تصور کنید که نیاز به این ایده چندان هم زیاد نیست، اما براساس آماری که از این استارت آپ جدید منتشر شده، توانسته‌اند در عرض چند ماه از چند شهر هندوستان بیش از ۸۰۰۰۰ مشتری جذب کنند.آمار نشان می‌دهد که این شرکت سریع‌ترین رشد درآمدی از صفر تا ۵ میلیون دلاری را در بخش تجارت الکترونیک هند بدست آورده است.شان کادوییل در ماه مارس سال ۲۰۱۶ در شهر بنگلادور این استارت‌آپ را بنیان نهاد. در سال ۲۰۱۷ این استارت‌آپ به بیش از ۲۰ شهر هند توسعه یافت.

Myra .9 استارت آپ

 Myra استارت آپ
Myra

یکی دیگر از استارت‌آپ‌های خلاقانه است که داروها را در عرض یک ساعت در خانه به شما عرضه می‌کند. این استارت‌آپ حدود ۱۰۰۰ تراکنش را در روز به انجام می‌رساند. یکی از بنیان‌گذاران این ایده می‌گوید: ما امیدواریم که تاثیر مثبتی بر زندگی مردم، بیماران و هر کسی که نیاز به درمان دارد، داشته باشیم.

FlyRobe.10 استارت آپ

 شریا میشرا و توشار ساکسنا موسسان FLYROBE استارت آپ
شریا میشرا و توشار ساکسنا موسسان FLYROBE

شریا میشرا و توشار ساکسنا در سپتامبر سال ۲۰۱۵ شروع به راه‌اندازی استارت‌آپ خود با عنوان FLYROBE کردند. آن‌ها با برخی از برندها و طراحان قرارداد دارند و به اجاره‌ی لباس‌ها می‌پردازند. این استارت‌آپ هم‌اکنون در پنج شهر هندوستان در حال فعالیت است ودر سال ۲۰۱۷ فروشگاه‌های آفلاینی در دهلی و بمبئی افتتاح کردند. آن‌ها هم‌چنین برنامه‌های دیگری برای  رشد ۱۰ درصدی دارند.

ودرکلام آخر:

این چند استارت آپی بود که معرفی کردیم ونبود آن‌ها در ایران حس می‌شود .البته در برخی موارد نمونه‌ی ایرانی وجود دارد، اما هنوز نتوانسته است جایگاه خود را به خوبی در بین مردم پیدا کند و یا ایده خیلی خام هستند، افرادی که در حوزه استارتاپی فعالیت می کنند می توانند با کمک ایده هایی که دراین مقاله آوردیم ذهن خود را آماده تر کنند تا ایده بهتری مطرح و اجرایی کنند.

همچنین می خوانید:دنیای جدید نورومارکتینگ در بازاریابی

۰ FavoriteLoadingافزودن به مورد علاقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *