× ورود خانه بوم کسب کار درباره ما راهای ارتباطی
piinstartup team
piinstartup.ir | پین استارتاپ

پین چیست ؟

پین استارتاپی است که با حضور دانش آموختگانی از معتبرترین دانشگاههای کشور شکل گرفته است .اعضای این استارتاپ که در طول سالیان گذشته با فعالیت در حوزه استارتاپها تجربه ای درخشان کسب کرده اند، می کوشند با راه اندازی سامانه آموزش متخصصین ،شبکه سازی استارت آپ ها و  جمع آوری سرمایه ، گامی موثر در توسعه کارآفرینی و ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه برداشته باشند.


خدمات پین 


متخصصین :

پین با جمع آوری اطلاعات و مهارت های متخصین و معرفی آنان به شرکت هایی که به تخصص آنها نیاز دارند سعی بر سرعت بخشیدن به رشد و پیشرفت شرکت ها و استارتاپ ها دارد و ازطرفی با برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی سعی درپرورش و توانمند ساختن متخصصین و افزایش مهارت های فردی در بین علاقه مندان در این حوزه را دارد.

سرمایه گذاران :

یکی از فعالیت های پین کمک به جمع آوری سرمایه برای شرکت ها و استارتاپ هایی است که نیاز به منابع مالی و جذب سرمایه گذار دارند و در این طرح سعی می شود با جمع آوری اطلاعات استارتاپ ها و سرمایه گذاران در یک پایگاه مشترک این نیاز مهم رابرطرف کرد . در این قسمت سرمایه گذاران می توانند هم بصورت مالی و هم بصورت حمایتی فعالیت کنند.

صنعت :

از اهداف مهم پین کمک به ایجاد ارتباط بین بخش صنعت و بخش دانشگاهی جهت حمایت از ایده ها و طرح های صنعتی که این بحث هم در قالب برگزاری رویدادها وکارگاه آموزشی و همچنین بازاریابی انجام می شود.

تبلیغات :

پین با در اختیار داشتن یک تیم قوی در حوزه تبلیغات ، کلیه امور مربوط به حوزه تبلیغات که شامل : ساخت تیزر ، برندینگ ، دیجیتال مارکتینگ ، موشن گرافیک ، طراحی گرافیکی ، طراحی سایت و اپلیکیشن به صورت پروژه ای و همچنین ارائه مشاوره در زمینه بازاریابی و تبلیغات در دپارتمان تبلیغاتی پین انجام می شود.

شبکه سازی :

پین با حمایت و برگزاری رویدادهای و دورهمی ها سعی درشبکه سازی و نزدیک کردن افراد حاضر در این اکوسیستم در جهت رشد و پویایی این جامعه دارد که این فعالیت خود را در قالب برنامه های همفکر ، پین تاک و جاده 79 اجرا می کند.


اهداف پین :

هدف پین ساختن پایگاهی جامع برای استارتاپ ها و ایجاد شبکه ای برای همکاری و تعامل بین آنها و سایر بخش ها می باشد. در این طرح سعی می شود به بحث آموزش که یکی از موارد بسیار مهم در این اکوسیستم است پرداخته شود وبا آموزش و تربیت متخصصان زمینه را برای پیشرفت و رشد این اکوسیستم فراهم آورد.

Amir Mohammad Beigi-امیر محمدبیگی

امیر محمدبیگی

Amir Mohammad Beigi


مدیر عامل و بنیانگذار

Rasoul Najafkhani-رسول نجف خانی

رسول نجف خانی

Rasoul Najafkhani


هم بنیانگذار

Armin Noorani-آرمین نورانی

آرمین نورانی

Armin Noorani


سرپرست دپارتمان تبلیغات

Mehrdad Shirvan-مهرداد شیروان

مهرداد شیروان

Mehrdad Shirvan


سرپرست فنی

Nastaran Zareie-نسترن زارعی

نسترن زارعی

Nastaran Zareie


سرپرست دپارتمان ارتباط با صنعت

Khatereh Alijani-خاطره علیجانی

خاطره علیجانی

Khatereh Alijani


سرپرست دپارتمان آموزش

Yasaman Haj Seyed Javadi-یاسمن حاج سیدجوادی

یاسمن حاج سیدجوادی

Yasaman Haj Seyed Javadi


کارشناس تولید محتوا

Pantea Bahrami-پانته آ بهرامی

پانته آ بهرامی

Pantea Bahrami


کارشناس تولید محتوا

Zahra Baghdadi-زهرا بغدادی

زهرا بغدادی

Zahra Baghdadi


کارشناس گرافیک

sina radmehr-سینا رادمهر

سینا رادمهر

sina radmehr


کارشناس گرافیک